נישה – השמה איכותית בתחומי הייטק, ביומד ופיננסים
 

דרושים רוקחים

'נישה ביוטק' היא יחידה שלמה בקבוצת נישה - חברת השמה המתמחה בהשמה להייטק וביוטק, המספקת פתרון השמה כולל, מדרגים זוטרים ועד לבכירים ביותר. הדרישות המיוחדות לדרושים רוקחים בתחום הביוטק ומדעי החיים וכן הפרופיל הייחודי, עסקי ואקדמי, של מקבלי ההחלטות, הפכו את 'נישה ביוטק' לחברת השמה מובילה המשמשת גם כגורם ייעוץ ממדרגה ראשונה.
לנישה מאגר משרות בתחום הרוקחות המתעדכן באופן יומי במשרות כמו : רוקחים לתעשייה, רוקח ממונה, עוזר לרוקח, רוקחי רישום ועוד.
נשמח לעמוד לרשותכם, צוות 'נישה ביוטק' – דוא''ל: biotech@nisha.co.il

אילו סוגי רוקחות קיימים?

קיימים 3 סוגים של תפקידי רוקחות – קהילתי, רוקח תעשיה ורוקח קליני. רוקח קהילתי הינו אדם הנפק תרופות על סמך מרשם הניתן על ידי רופא, וכן מספק ללקוח מידע הקשור לתרופות ולשימוש בהן. בנוסף, הוא מוסמך לתת ייעוץ לגבי תרופות ללא מרשם על בסיס תלונותיו של הלקוח. רוקח בתעשייה, לעומת זאת, עובד בחברה לפיתוח וייצור תרופות. בעבר, תפקידו העיקרי של רוקח היה לרקוח תרופות, ומכאן שמו של המקצוע. רוקח קליני הוא בעל תואר שני או שלישי קליני, העובד בבתי חולים או בקופת חולים כחלק מהצוות הטיפולי ותפקידו לייעץ לגבי מתן הטיפול התרופתי המתאים לחולה ולנטר ולעקוב אחר תגובתו של החולה לטיפול. בישראל דרושים רוקחים לשלושת סוגי תפקידי הרוקחות.

מקצוע הרוקחות היום

מקצוע הרוקחות ממשיך לשמור על פופולאריות ויוקרתיות במשך השנים, והלימודים במרבית המוסדות אורכים כ-4 שנים. השכר עולה ככל שצוברים ותק – בשנה הראשונה מרוויח הרוקח בממוצע כ-940,9 שקלים, בין שנתיים ל-4 שנות ותק השכר עולה ל 750,11 שקלים בחודש בממוצע, בין 5 ל-8 שנות ותק יקפיצו את השכר הממוצע ל-280,13 שקלים ומעל 9 שנות ותק במקצוע הזה יביאו שכר 870,13 שקלים בממוצע בחודש. לאור נתונים אלה, אין ספק כי מדובר במקצוע יוקרתי, מבוקש ולא פחות חשוב מכך – משמעותי מאוד.

 

נמצאו 18 משרות בכל הארץ

סל משרות
 
משרה איזור
רוקח/ת צפון שלח קו"ח
רוקח/ת רישום עם ניסיון ברישום גנרי לחברה איכותית. מרכז שלח קו"ח
רוקח/ת QP מרכז שלח קו"ח
רוקח/ת נרקוטיקה ירושלים והסביבה שלח קו"ח
רוקח/ת אחראי/ת לבית מסחר לתרופות צפון שלח קו"ח
רוקח/ת אחראי/ת מרכז שלח קו"ח
רוקח/ת ירושלים והסביבה שלח קו"ח
רוקח/ת אחראי/ת לחברה אינובטיבית בתחום הקנביס הר... שרון שלח קו"ח
רוקח/ת שרון שלח קו"ח
רוקח/ת הכנות רוקחיות צפון שלח קו"ח
רוקח/ת רישום לחברה פרמצבטית מובילה מרכז שלח קו"ח
רוקח/ת לעבודה בבית מרקחת. מרכז שלח קו"ח
רוקח/ת למרכז הכנות שרון שלח קו"ח
לחברה איכותית העוסקת בפיתוח ויצור קליני של תרופ... שפלה שלח קו"ח
דרוש/ה בדחיפות רוקח/ת QP מהיצור הסטרילי. שפלה שלח קו"ח
רוקח/ת אבטחת איכות מרכז שלח קו"ח
רוקח/ת pharmacovigilance לחברת תרופות מובילה מרכז שלח קו"ח
רוקח/ת רישום מרכז שלח קו"ח
שלח קו”ח למשרות המסומנות