מגייסים עובדים?
עמוד הבית > אודות קבוצת נישה

אודות קבוצת נישה

"קבוצת נישה" הינה חברת גיוס והשמה הגדולה והמובילה בישראל לתחומי הייטק, ביוטק, בינוי, תשתיות, תעשייה, מטה, פיננסים ובכירים. החזון שלנו הוא ליצור חיבורים מושלמים בין שאיפות וחלומות של אנשים, לצמיחה ושגשוג של חברות וארגונים, תוך שמירה על מקצוענות, יעילות, חדשנות ויחס אישי.

החברה מתמחה באיתור וחיבור מועמדים להזדמנויות חדשות ומאתגרות של אלפי חברות מובילות במשק הישראלי. מידי שנה אנו מגשימים את חלום הקריירה לאלפי מועמדים בהתאם להעדפותיהם וכישוריהם בסוג המשרה, אופי החברה, רמות תנאי העבודה והשכר והמיקום גאוגרפי ומסייעים לחברות להעשיר ולהשביח את המשאב האנושי.עשרות יועצי ההשמה המקצועיים של קבוצת נישה, שמחים להעניק מדי יום שירות אישי, דיסקרטי וסופר מקצועי לאורך כל התהליך.

תחומי הפעילות שלנו:

נישה בכירים – מובילה תהליכים דיסקרטיים לתפקידים של מקבלי החלטות בעולם ההייטק, ביומד, קלינטק, תשתיות ותעשיה. הצוות מתמחה באיתור מנהלים בכירים בתחומים טכנולוגים, עסקיים, אופרטיביים, פיננסים ותפקידי מטה נוספים תוך עבודה צמודה ופרסונלית עם משקיעים, יזמים, מנכ"לים וקרנות הון סיכון המגייסות לחברות הפורטפוליו שלהן.
מעבר לאתר נישה בכירים

נישה הייטק – מתמחה בתהליך גיוס איכותי של אנשי מקצוע ומנהלי מכירות בתחומים שונים של עולם ההייטק והמחשוב. ל'נישה הייטק' מוניטין רב המבוסס על איכות הסינון, ההבנה העמוקה של צרכי הלקוח ומהירות השירות בחברות טכנולוגיה מובילות ובסטארטאפים. נישה הייטק מטפלת בגיוס מהנדסי חומרה, מפתחי תוכנה, אנשי QA ואוטומציה, אלגרתמיים, מנהלי מוצר/פרויקטים, סיסטם ומכירות בדרגי הביניים.
לצפייה בעמוד דרושים הייטק

נישה ביוטק – הדרישות המיוחדות בעולם הביוטק ומדעי החיים וכן הפרופיל הייחודי ,עסקי ואקדמי, של מקבלי ההחלטות, הפכו את 'נישה ביומד' ליחידת השמה מובילה המשמשת גם כגורם ייעוץ ממדרגה ראשונה. 'נישה ביומד' מספקת פתרון השמה כולל מדרגי ביניים ועד לתפקידים בכירים יותר בתחום מדעי החיים, מכשור רפואי, פארמה והרב-תחומי.
לצפייה בעמוד דרושים ביוטק

נישה בינוי תשתיות ותעשייה – עוסקת באיתור מועמדים ייחודיים לעולמות התוכן הרלוונטים, תוך שימוש בקשרים ובידע הרב שצברנו עם השנים בעבודה עם סקטורים טכנולוגים אחרים. נישה קלינטק מסייעת בגיוס לתחומי ההנדסה, תשתיות ונדל"ן, טכנולוגיות ירוקות, סביבה, מים ואנרגיה.
לצפייה בעמוד משרות בינוי תשתיות ותעשייה

נישה פיננסים – מתמקדת בהשמה איכותית של תפקידי פיננסיים, בעולם שוק ההון ובקרב חברות פרטיות  וציבוריות. ההבנה העמוקה של דרישות הלקוח, הקפדה על מקצועיות ושירות איכותי במרכז הפעילות של נישה פיננסים. 
לצפייה בעמוד משרות פיננסים

נישה מטה שיווק ומכירות – המחלקה עוסקת באיתור מועמדים ייחודיים לעולמות התוכן בתחומי משאבי אנוש, שיווק, מכירות, אדמניסטרציה, איקומרס, רואי חשבון, מנהלי כספים, הנהלת חשבונות ועוד.
לצפייה בעמוד משרות מטה שיווק ומכירות

נישה בכירים סקטור ציבורי –  מתנהלת מול מגוון גופים במגזר הציבורי והממשלתי ומלווה ועדות איתור לתפקידים בדרגי ביניים ובכירים על פי חוק חובת המכרזים. בהליכים אלו ניתן לשלב גם תהליך אקטיבי (Head Hunting) לאיתור מועמדים נוספים. 'נישה מגזר ציבורי' הינה ספק של רשות החברות הממשלתיות ומתנהלת מטעמם מול ועדות איתור בהליכי מנכ"לים/ות בחברות ממשלתיות.
לצפייה במשרות – סקטור ציבורי

נישה פרו – מנהלת פעילות יועצי אאוטסורסינג – מאפשרת להעסיק עובדים במיקור חוץ -מסגרת עלות-מעביד של נישה לתקופות גמישות. 
מעבר לאתר נישה פרו – העסקה במיקור חוץ

מחפשים את האתגר הבא שלכם?
תנו לסוכן החכם שלנו לעשות את העבודה
הגדירו אותי
מכירים חבר שמתאים בול למשרה?
גם עוזרים לחברים וגם מרווחים!
המליצו לנו על החברים הטובים שלכם
ותוכלו לזכות עד 1,000 ₪ מאיתנו!
המליצו על חבר

אולי יעניין אותך עוד...

מאמרי הייטק

הייטקיסט כמותג נחשק – כך תעשו את זה נכון!

מותג טוב נמדד קודם כל בחוויה שהוא מעניק, באיך שהוא גורם לנו לדמיין את עצמנו איתו.

קראו עוד
כללי

כן סטארטאפ או לא סטארטאפ?

לא קל להיות הטוב בתחומך. לקום כל בוקר ולהוציא מעצמך את הכי טוב שאפשר..

קראו עוד
כללי

חיפוש עבודה – למה לא כדאי לכם "להתפזר"

עכשיו שאתם מחפשים עבודה, יתכן שאתם מאבדים פרופורציות ומנסים לירות חצים לכל הכיוונים..

קראו עוד
כללי

10 הדיברות לחיפוש עבודה דיסקרטי

אז אתם מתחילים לפזול לצדדים אחרים, פתאום גיליתם שחברים בתפקיד שלכם במקום אחר מרוויחים יותר.

קראו עוד
מאמרי הייטק

לעבוד בהייטק באיזור הצפון – לא מה שחשבתם

שכשזה נוגע להייטק, אין יותר חוקים גיאוגרפיים וכבר לא חייבים לגור במרכז רק כדי למצוא עבודה במרכז.

קראו עוד
כללי

דרושים ממליצים – מה עושים כשאין ממליצים ?

הגעתם לראיון עבודה, הרשמתם את המראיינים, עברתם את המבחנים המקצועיים..

קראו עוד
לכל המדריכים

מגוון רחב של הזדמנויות, בדרך לתפקיד הבא שלך…