נישה – השמה איכותית בתחומי הייטק, ביומד ופיננסים
 
 
המלץ לחבר:

IBM דרושים

דרושים ibm

 

IBM הינה בין התאגידים הגדולים והוותיקים ביותר בתחום המחשוב, המציעה מגוון שירותי חומרה, תוכנה ושירותים. IBM הוקמה בשנת 1896 ולא בכדי כונתה במשך שנים The Big Blue. החברה מתמחה בשירותים וייעוץ, חומרה ותוכנה כגון מעבדים ומערכות מחשב, ציוד היקפי ותוכנות בסיסי נתונים, כלי פיתוח ועוד מגוון רחב. IBM הינה פורצת דרך בעולם בתחומים רבים וככזו, היא מהווה שם דבר למחויבות, איכות וקדמה בכל תהליך בו היא מעורבת.

 

כוחה, עוצמתה ואפשרויות המינוף של IBM שומרים על מקומה העדכני בשוק הבינלאומי, כמו מגוון שיתופי פעולה אותם מקיימת IBM עם חברות הייטק ועסקים בתחומים שונים. החברה מעסיקה יותר מ-430,000 עובדים ברחבי העולם, ביניהם יועצים עטורי פרסים, גורואים בתחום המכירות, מומחים בתחומי התוכנה, המובייל, האבטחה וניתוח מערכות מידע. בין הרכישות של IBM ניתן למצוא את Trusteer, סטורווייז, EZSource, Worklight הישראליות ובסה"כ, רכשה IBM עד לתחילת 2016 לא פחות מ-14 חברות ישראליות. 

 

IBM הינה חברת הטכנולוגיה הבינלאומית הראשונה אשר הקימה סניף בישראל (כבר ב-1949) והיא גם החברה הראשונה שהקימה את מעבדת המחקר הגדולה ביותר מחוץ לארצות הברית. בישראל יש ל- IBM שני מרכזי פיתוח משמעותיים של תוכנה ואחסון; כאשר אחד מהם הוא מהגדולים בעולם. עבודה ב-IBM משמעותה לקיחת חלק בהתפתחות השווקים הגלובליים המתעוררים ברחבי העולם כולו, שווקים אשר חותרים לפיתוח פתרונות לעולם טוב יותר. הפיתוחים והמחקר בחברת IBM תורמים לגילוי טיפולים יעילים יותר למחלת הסרטן, שיפור תהליכי ייצור אנרגיה, הקלת עומסי תנועה ואיתור אחר דרכים חכמות וסביבתיות יותר לאספקת מים, חשמל ועוד. 

 

לעבוד ב-IBM

חברת IBM מציעה לעובדיה את האפשרות לפתח מיומנויות חדשות במקביל להתקדמות אישית בתחום ההתמקצעות. במשך 21 שנים בהן IBM מתמחה בייצור ופיתוח פטנטים, קיבלה החברה פרסי נובל וטיורינג, מדליה לאומית לטכנולוגיה ומדליה לאומית למדע ועוד. IBM מחויבת לסייע לעובדיה לגדול תוך שיתוף במומחיות והעשרת רשת הקשרים הנוצרת עם העולם כולו. 

 

IBM מחויבת למנהיגות סביבתית בכל היבט של הארגון, החל מהפעילות השוטפת, דרך עיצוב המוצרים ושימוש בטכנולוגיות המתקדמות ועד להכשרת עובדים ללקיחת חלק משמעותי בפיתוח ושיפור תהליכים כדי ליצור עולם טוב יותר. סביבת העבודה ב-IBM הינה סביבה פתוחה ויצירתית, המעניקה מקום לחשיבה מחוץ לקופסה ומעריכה יצירתיות וחדשנות והעובדים בחברה נהנים מלימוד בלתי פוסק ואתגרים טכנולוגיים ייחודיים. ב-IBM יכולים העובדים לפתח את עצמם מקצועית, לגלות עולמות חדשים של טכנולוגיות מידע מתקדמות השייכות לחזית ההתפתחות הטכנולוגית ולקחת חלק משמעותי ביצירת שינויים כלל עולמיים.

 

למה כדאי לכם לעבוד ב-IBM?

העבודה בחברה מבטיחה לא רק יציבות כלכלית ותעסוקתית, אלא גם התפתחות ייחודית המאפשרת העצמה אישית ומקצועית. IBM מאפשרת לעובדיה להשתלב באחת התעשיות המשמעותיות ביותר בהתפתחות העולמית ופותחת להם את הדלת לקריירה מבטיחה ומגוון אפשרויות קידום או המשך. כמו כן, אין חברה אשר לא תשמח לקבל אל שורותיה עובדי IBM.

 

IBM מעניקה לעובדיה סביבת עבודה והתפתחות המאפשרת דינמיקה המתחדשת ללא הרף. ערכיה הבסיסיים של החברה רואים בתכונות הייחודיות של כל עובד ועובד את הנכס האמיתי של החברה, ובשל כך, מטפחת IBM את הכישורים האישיים של עובדיה, את הדינאמיקה הייחודית הנוצרת ביניהם ואת שיתופי הפעולה המתקדמים ביותר, מתוך הבנה עמוקה כי הפיתוח הבא נמצא ביכולת לחשוב, לדמיין וליצור ללא סייגים.

 

עבודה בחברת IBM מבטיחה את האפשרות לקחת חלק בפיתוחים החשובים ביותר בעולם, תוך ביסוס ופיתוח יציבות תעסוקתית וכלכלית מבלי לוותר על העניין, האתגר והלמידה המתמדת. במסגרת העבודה ב-IBM העובדים מתפתחים יחד עם אנשי המקצוע, המדע והמחקר הגדולים והטובים ביותר בתחומם, תוך אווירה של פתיחות ויצירתיות. ב-IBM מאמינים בחדשנות וברעיונות לא שגרתיים, ולפיכך, החברה תומכת בטיפוח והשקעה בהבדלים האישיים בין העובדים ומחבקת אנשים שחושבים אחרת. 

 

דרושים IBM לסטודנטים

הגישה החדשנית של חברת IBM מאפשרת גם לסטודנטים שעדיין לומדים להשתלב בעבודה ולהתקדם בה בהתאמה לשעות הלימודים. החברה מציעה לסטודנטים משרות בהיקף חלקי, משמרות ואפילו שעות עבודה המותאמות באופן אישי לצרכיו של הלומד. הגמישות והפתיחות המחשבתית מאפשרות לסטודנטים להתפתח מקצועית, לרכוש את הניסיון והמיומנות הדרושים להצלחה בעבודה, וכל זאת מבלי לוותר על שעות לימודים חשובות ועל הצלחה אקדמית.

 

מידע נוסף

קבוצת נישה היא מהגדולות והותיקות שבין חברות ההשמה להייטק. מומלץ לחפש משרות גם בעמודים הבאים:
 
 

  בטח יעניין אותך גם                                                                                           

   למה לא כדאי להתפזר בחיפוש עבודה   חיפוש עבודה בדיסקרטיות
 
 
 
 
 
קו''ח לכאן