נישה – השמה איכותית בתחומי הייטק, ביומד ופיננסים
 
 
המלץ לחבר:

דרושים בחברת Plarium

 
 

 

היופי בחיפוש אחר משרות הייטק הוא הגיוון. אם תמיד חלמתם לפתח משחקי אסטרטגיה לרשתות החברתיות, זה הסטארט אפ בשבילכם. החברה אלופה בפיתוח משחקים מתוחכמים למדיה החברתית, מעסיקה 120 עובדים בהרצליה פיתוח ועוד 300 בחו"ל - באולפנים באוקראינה ובין ההצלחות שלה ניתן למנות את המשחקים Stormfall ו-Pirates:Tides of Fortune עם למעלה מ-12 מיליון משתמשים ייחודיים בחודש.

 

Plarium איך הכל התחיל?

המייסדים של החברה, שהוקמה בשנת 2008, הם שני האחים – גבי ואבי שלאל שחברו לשני האחים חיים ואיליה טורפיאשוילי וביחד יצרו את המתכון המנצח, פלטפורמה של משחקי פנטזיה מורכבים, כשהרווח הוא לא השימוש במשחק, אלא הבונוסים והכלים שהשחקנים קונים כדי להתקדם בשלבי המשחק השונים. ההתחלה היתה בכלל ביצירת משחקי פוקר, משחק פוקר פותח תוך בזמן קצר מאוד וגרף הצלחה מסחררת, אך בהמשך החליטו בחברה להפוך למפיצת משחקים בפייסבוק ולפתח משחקים למדיה החברתית. 

 למה כדאי לכם לעבוד בחברת Plarium?

ההכנסה השנתית המשוערת של החברה היא מעל 100 מיליון דולר עם נתח שוק שגדל מיום ליום. לפני שנתיים נכנס לחברה המשקיע גיגי לוי, שנחשב לכוח המניע של תעשיית המשחקים בארץ.

זוהי הזדמנות להתפתח עם אחת התעשיות המעניינות והיצירתיות שיש היום, לפתח משחקי פנטזיה ואסטרטגיה מלהיבים לרשתות החברתיות ולמובייל. להיות חלק מקהילת מפתחים צעירה ודינאמית.
 

עבודה ב Plarium

ב-Plarium מגוון משרות והזדמנויות תעסוקה מגוונות - להלן משרות דומות: 
  • מפתחי מובייל - לעיצוב, כתיבת,פיתוח וטיפול בקוד מוצרי החברה עם דגש על ביצועים בזמן אמת ושימושיות
  • מומחי PPC - לניהול חשבונות PPC גדולים בפלטפורמות פרסום מגוונות
  • Media Buyer - לבעלי ניסיון רב ביצירת לידים והמרות בתחום האונליין הבינלאומי

 

מידע נוסף

  בטח יעניין אותך גם                                                                                      

 חיפוש עבודה בדיסקרטיות


 חיפוש עבודה בדיסקרטיות

 
 
 
 
 
קו''ח לכאן