נישה – השמה איכותית בתחומי הייטק, ביומד ופיננסים
 
 
המלץ לחבר:

דרושים בחברת Kaltura


 

חברה המפתחת פלטפורמות וידאו בקוד פתוח, כשעיקר לקוחותיה הם בתי ספר וארגונים גדולים המעוניינים לשתף עובדים או לקוחות בסרטוני הדרכה, שיעורים מקוונים ועוד.

החברה מציעה ניהול סרטוני וידאו בפלטפורמת ענן, כך שאפשרי מכל מקום ובכל זמן לנהל את הסרטונים, לערוך אותם דרך כלים משוכללים או לצפות בהם דרך מחשבים, מכשירי סלולר וטלוויזיות חכמות.

קלטורה נוסדה בשנת 2006 בניו יורק על ידי יזמי אינטרנט ואנשי פרסום בהובלת רון יקותיאל, ובמהלך הדרך נהנתה מפידבקים חיוביים, כך למשל, זכתה כחביבת הקהל בתחרויות הנחשבות TechCrunch40  Mashable Open Web Awards. ובנוסף, מנהלת את מערכת הוידאו של ויקיפדיה, המגזין TV Guide ורבים אחרים. 

 

למה כדאי לעבוד בחברת Kaltura?

מדובר בסטארט אפ מדליק וצעיר, גן עדן לחובבי סרטונים ווידאו, מתכנתים ומי שמעוניין לעבוד בחברות המתמחות במדיה ומציעות פתרונות טכנולוגיים מתקדמים.

קלטורה מסתמנת כמי שעומדת להיות ספק הוידאו הגדול בתחום עם לקוחות בינלאומיים גדולים כמו הרווארד ו-MIT, דיסני ו-HBO.

מבחינה כלכלית וארגונית, קולטורה לא מפסיקה לגייס כספים, עובדים ולהרחיב את הפעילות הגלובלית ופותחת בנוסף למשרדים המרווחים ברמת גן, משרות ביפן, סין, אוסטרליה ועוד.
הרווחים של קולטורה נעים בין 60-70 מיליון דולר לשנה. בנוסף, רכשה קלטורה את הסטארט אפ הישראלי  טיוינצ'י שעסק אף הוא בווידאו והתחזיות צופות לה הצלחה מסחררת.

 

עבודה Kaltura

ב-Kaltura מגוון משרות והזדמנויות תעסוקה מגוונות - להלן משרות דומות: 

 

 

מידע נוסף

 
 

  בטח יעניין אותך גם                                                                                   

 למה לא כדאי להתפזר בחיפוש עבודה חיפוש עבודה בדיסקרטיות
 
 
 
 
 
קו''ח לכאן