נישה – השמה איכותית בתחומי הייטק, ביומד ופיננסים
 
 
המלץ לחבר:

השמת עובדים

 

'קבוצת נישה' נוסדה בשנת 1995 על ידי פול צוקר, מנכ"ל ומייסדת החברה. נישה החלה את דרכה בגיוס טכנולוגי, ובמהלך השנים התפתחה לנישות נוספות. כיום נישה הינה חברה המתמחה באיתורוגם השמה בהייטק ובתחומי ביוטק, מטה ופיננסים, קלינטק ותעשייה, בינוי ותשתיות, מוצרי צריכה, קמעונאות ושוק ההון.

החברה מלווה חברות הייטק וארגונים בגיוס והשמה של מנהלים ועובדים בחברות ישראליות ובינלאומיות. הקבוצה הינה חברה בת בורסאית המהווה את אחת החברות המצליחות בתחום ההשמה בישראל, בקבוצת נישה מעל 120 מקצועני השמה ושלושה סניפים בישראל (איירפורט סיטי, מת"מ חיפה ובאר שבע). 

מערכת הגיוס של קבוצת נישה פותחה על ידי יוצאי יחידות טכנולוגיות מובחרות ומבוססת על גישה ייחודית המתאימה את עצמה לצרכיהן של הלקוחות ושל המועמדים. המערכת בנויה באופן המתאים לדרישות המיוחדות של כל לקוח תוך שימוש בטכנולוגיות חיפוש, איתור והשמה ברמה הגבוהה ביותר. החברה מהווה צומת מידע מרכזי בישראל, בה עוברים אינספור נתונים אודות חברות וטכנולוגיות, ביקוש והיצע, מועמדים ותפקידים.

בקבוצת נישה מיישמים טכניקות גיוס ייחודיות וטכנולוגיות מיון והשמה מתקדמות על מאגרי נתונים עצומים הכוללים מידע אודות איכות והתמחותן של חברות, תפקידים מגוונים, מועמדים שונים ואפשרויות החיבור האידיאליות. לרשות הקבוצה עומדים כלים מרובי פונקציות המהווים נכס ייחודי ואיכותי. 

לחברת נישה שתי חברות בת: 'נישה גלובל', המתמחה בהשמת בכירים ואנשי מקצוע בחברות ישראליות ברחבי העולם. נישה גלובל מקיימת שיתופי פעולה עם Head Hunters וחברות גיוס והשמה ברחבי העולם כולו. חברת בת שנייה של נישה הינה 'נישה פרו', המתמחה בייעוץ אאוטסורסינג ומאפשרת לעובדים ומעסיקים ליהנות מעבודות גמישות תחת מסגרת העסקה של קבוצת נישה.

 

קבלת קורות חיים

תהליך סינון, קבלה ועבודה של מסמכי קורות החיים בנישה הינו תהליך מבוקר שנעשה על ידי מנהלות גיוס תוך כדי התחשבות בדרישות הלקוח. קורות החיים מטופלים בזמן אמת במטרה לתת מענה מהיר, יעיל ומקצועי ללקוחות החברה. באופן זה, ראיונות יכולים להתקיים באופן פרונטלי או טלפוני, בהתאם לדרישותיו של הלקוח, רמת דחיפות המשרה וכן בכירות המשרה והתפקיד הנדרשים. 

בצוות נישה 55 יועצי השמה מומחים בתחומם; כאשר כל אחד מן המומחים מופקד על תחום ייחודי ספציפי. באופן זה מבטיחה נישה ללקוחותיה היכרות מעמיקה של מנהל ההשמה עם העולם המקצועי בו הוא עוסק, לרבות היכרות עם החברה הספציפית, תנאי העבודה, התכונות הנדרשות לתפקיד זה וכן האוריינטציה המתבקשת. על מנת להבטיח כי הסינון וההשמה בנישה הם Up to date, פרסום משרות מתבצע ברמה היומיומית, באופן שוטף ובפילוח מקצועי.


תהליכי עבודה

תהליכי העבודה בקבוצת נישה מבוצעים תוך שיתוף פעולה מלא עם הלקוח ובהתאם לצרכיו הייחודיים. התפקיד על המיומנויות הנדרשות בו, הניסיון המקצועי, ההיבט האישיותי המשמעותי וכן תהליך העבודה, לרבות לוחות הזמנים הנדרשים ללקוח. המשרה מוגדרת במערכת הפנימית של נישה, בה מוגדר התפקיד והדרישות הייחודיות לו כך שעבור כל דרישה יינתן פלט מדויק, מצומצם ומוגדר של מועמדים מתאימים.

במסגרת הסינון, מתבצע חיפוש נוסף לאיתור מועמדים אשר אינם במעמד של מחפשי עבודה אקטיביים; במסגרת המערכת הפנימית של קבוצת נישה והן באמצעות מחלקת הסורסינג. לאחר בחינת התאמה, מוצעת למועמדים המתאימים המשרה האידיאלית. כל אחד מן המועמדים עובר ראיון פרונטלי בו נבחנת ההשכלה הרלוונטית שלו, ניסיונו המקצועי בתחום, סיבה לעזיבת מקומות קודמים, ידע וניסיון בניהול, סביבות עבודה קודמות ועוד.

בתום תהליך זה מורכבת חוות דעת מקצועית ורחבה הכוללת את ההתרשמות המקצועית מניסיונו של המועמד. לאורך התהליך כולו מתקיים קשר הדוק מול הלקוח, כאשר בסיום התהליך מקבל הלקוח דו"ח מסכם. נישה מלווה את הלקוח והמועמדים לאורך התהליך כולו, ומסייעת ככל שנדרש להשלמת ההשמה בהצלחה.

 

לשליחת קורות חיים:

 
 
 
 
 
קו''ח לכאן