מגייסים עובדים?
עמוד הבית > בלוג > כללי > השמת עובדים דרך קבוצת נישה

השמת עובדים דרך קבוצת נישה

אתם קוראים, עונים, מקלידים, מתרוצצים, מתקנים, מסבירים, שולחים, מתקשרים, ואין לכם רגע דל ביום העבודה.

מרביצים סדרת כוסות קפה, אוכלים סנדוויץ' מול המסך, יורדים שנייה לקנות קולה, ואולי גם במבה, ושוקולד, שיהיה לשעות הקשות באמת בתוך הקיוביקל האינטימי שלכם. נכון, אתם עובדים בהייטק אז הסתדרתם. סביר להניח שיש לכם תן ביס או סיבוס – כרטיס הכניסה שלכם לשלל מסעדות ג'אנק פוד. וגם אם אין לכם, אתם מגיעים לשעת הצהריים מוכנים ומזומנים לאכול מכל הבא לפה.

השמת עובדים דרך קבוצת נישה

"קבוצת נישה" נוסדה בשנת 1995 על ידי פול צוקר, מנכ"ל ומייסדת החברה. נישה החלה את דרכה בגיוס טכנולוגי, ובמהלך השנים התפתחה לנישות נוספות. כיום נישה הינה חברה המתמחה באיתורוגם השמה בהייטק ובתחומי ביוטק, מטה ופיננסים, קלינטק ותעשייה, בינוי ותשתיות, מוצרי צריכה, קמעונאות ושוק ההון.

החברה מלווה חברות הייטק וארגונים בגיוס והשמה של מנהלים ועובדים בחברות ישראליות ובינלאומיות. הקבוצה הינה חברה בת בורסאית המהווה את אחת החברות המצליחות בתחום ההשמה בישראל, בקבוצת נישה מעל 120 מקצועני השמה ושלושה סניפים בישראל (איירפורט סיטי, מת"מ חיפה ובאר שבע). 

מערכת הגיוס של קבוצת נישה פותחה על ידי יוצאי יחידות טכנולוגיות מובחרות ומבוססת על גישה ייחודית המתאימה את עצמה לצרכיהן של הלקוחות ושל המועמדים. המערכת בנויה באופן המתאים לדרישות המיוחדות של כל לקוח תוך שימוש בטכנולוגיות חיפוש, איתור והשמה ברמה הגבוהה ביותר. החברה מהווה צומת מידע מרכזי בישראל, בה עוברים אינספור נתונים אודות חברות וטכנולוגיות, ביקוש והיצע, מועמדים ותפקידים.

בקבוצת נישה מיישמים טכניקות גיוס ייחודיות וטכנולוגיות מיון והשמה מתקדמות על מאגרי נתונים עצומים הכוללים מידע אודות איכות והתמחותן של חברות, תפקידים מגוונים, מועמדים שונים ואפשרויות החיבור האידיאליות. לרשות הקבוצה עומדים כלים מרובי פונקציות המהווים נכס ייחודי ואיכותי. 

קבלת קורות חיים

תהליך סינון, קבלה ועבודה של מסמכי קורות החיים בנישה הינו תהליך מבוקר שנעשה על ידי מנהלות גיוס תוך כדי התחשבות בדרישות הלקוח. קורות החיים מטופלים בזמן אמת במטרה לתת מענה מהיר, יעיל ומקצועי ללקוחות החברה. באופן זה, ראיונות יכולים להתקיים באופן פרונטלי או טלפוני, בהתאם לדרישותיו של הלקוח, רמת דחיפות המשרה וכן בכירות המשרה והתפקיד הנדרשים. 

בצוות נישה 55 יועצי השמה מומחים בתחומם; כאשר כל אחד מן המומחים מופקד על תחום ייחודי ספציפי. באופן זה מבטיחה נישה ללקוחותיה היכרות מעמיקה של מנהל ההשמה עם העולם המקצועי בו הוא עוסק, לרבות היכרות עם החברה הספציפית, תנאי העבודה, התכונות הנדרשות לתפקיד זה וכן האוריינטציה המתבקשת. על מנת להבטיח כי הסינון וההשמה בנישה הם Up to date, פרסום משרות מתבצע ברמה היומיומית, באופן שוטף ובפילוח מקצועי.

תהליכי עבודה

תהליכי העבודה בקבוצת נישה מבוצעים תוך שיתוף פעולה מלא עם הלקוח ובהתאם לצרכיו הייחודיים. התפקיד על המיומנויות הנדרשות בו, הניסיון המקצועי, ההיבט האישיותי המשמעותי וכן תהליך העבודה, לרבות לוחות הזמנים הנדרשים ללקוח. המשרה מוגדרת במערכת הפנימית של נישה, בה מוגדר התפקיד והדרישות הייחודיות לו כך שעבור כל דרישה יינתן פלט מדויק, מצומצם ומוגדר של מועמדים מתאימים.

במסגרת הסינון, מתבצע חיפוש נוסף לאיתור מועמדים אשר אינם במעמד של מחפשי עבודה אקטיביים; במסגרת המערכת הפנימית של קבוצת נישה והן באמצעות מחלקת הסורסינג. לאחר בחינת התאמה, מוצעת למועמדים המתאימים המשרה האידיאלית. כל אחד מן המועמדים עובר ראיון פרונטלי בו נבחנת ההשכלה הרלוונטית שלו, ניסיונו המקצועי בתחום, סיבה לעזיבת מקומות קודמים, ידע וניסיון בניהול, סביבות עבודה קודמות ועוד.

בתום תהליך זה מורכבת חוות דעת מקצועית ורחבה הכוללת את ההתרשמות המקצועית מניסיונו של המועמד. לאורך התהליך כולו מתקיים קשר הדוק מול הלקוח, כאשר בסיום התהליך מקבל הלקוח דו"ח מסכם. נישה מלווה את הלקוח והמועמדים לאורך התהליך כולו, ומסייעת ככל שנדרש להשלמת ההשמה בהצלחה.

 


מחפשים עבודה? בדקו את לוחות המשרות שלנו:

מחפשים את האתגר הבא שלכם?
icon man תנו לסוכן החכם שלנו לעשות את העבודה
הגדירו אותי
מכירים חבר שמתאים בול למשרה?
גם עוזרים לחברים וגם מרווחים!
המליצו לנו על החברים הטובים שלכם
ותוכלו לזכות עד 1,000 ₪ מאיתנו!
המליצו על חבר

אולי יעניין אותך עוד...

כללי

כן סטארטאפ או לא סטארטאפ?

לא קל להיות הטוב בתחומך. לקום כל בוקר ולהוציא מעצמך את הכי טוב שאפשר..

קראו עוד
כללי

חיפוש עבודה – למה לא כדאי לכם "להתפזר"

עכשיו שאתם מחפשים עבודה, יתכן שאתם מאבדים פרופורציות ומנסים לירות חצים לכל הכיוונים..

קראו עוד
כללי

10 הדיברות לחיפוש עבודה דיסקרטי

אז אתם מתחילים לפזול לצדדים אחרים, פתאום גיליתם שחברים בתפקיד שלכם במקום אחר מרוויחים יותר.

קראו עוד
כללי

דרושים ממליצים – מה עושים כשאין ממליצים ?

הגעתם לראיון עבודה, הרשמתם את המראיינים, עברתם את המבחנים המקצועיים..

קראו עוד
כללי

ספיישל ג'וניור – 6 טיפים חיוביים לנצל את זמן הקורונה לטובתכם

אם אתם מרגישים ירידה בכמות המשרות לג'וניורים – אתם לא טועים, אבל זה לא אומר שאין מה לעשות בנושא.

קראו עוד
כללי

איך מתמודדים עם מיליון מובטלים?

משבר הקורונה הוא החמור ביותר מבחינת שוק התעסוקה הישראלי,

קראו עוד
לכל המדריכים

מגוון רחב של הזדמנויות, בדרך לתפקיד הבא שלך…