מגייסים עובדים?

דרושים מנכ"ל

משרות מנכ"ל מובילות, מחכות לך ממש כאן

מצאנו עבורך 1 משרות מנכ"ל

מסננים ומתמקדים 1
מסננים ומתמקדים סינון לפי
  • תפקיד
  • תחום
  • תעשייה
  • איזור
  • עבודה מהבית
מחפשים את האתגר הבא שלכם?
icon man תנו לסוכן החכם שלנו לעשות את העבודה
הגדירו אותי
מכירים חבר שמתאים בול למשרה?
גם עוזרים לחברים וגם מרווחים!
המליצו לנו על החברים הטובים שלכם
ותוכלו לזכות עד 1,000 ₪ מאיתנו!
המליצו על חבר
21/04/2024
מרכז

תיאור המשרה:

המועצה הישראלית לצרכנות היא חברה ממשלתית ישראלית ללא כוונת רווח. מטרת המועצה לצרכנות לפעול להגנת הצרכנים ושמירת זכויותיהם, וכן לחינוך לצרכנות נבונה. תחומי פעילות ועיסוק נוספים של החברה ניתן לקרוא באתר המועצה הישראלית לצרכנות בכתובת: www.consumers.org.il.
בהתאם לחוק החברות הממשלתיות, הדירקטוריון של חברה ממשלתית ימנה את המנהל הכללי. המינוי טעון אישור השרים לאחר התייעצות עם הועדה לבדיקת מינויים. על המועמד שנבחר למלא אחר דרישות הקבועות בחוק.
השכר הינו לפי המקובל בחברה בסיווג 4 לפי סיווג החברות הממשלתיות
מילוי משרת המנכ"ל תהיה לתקופה קצובה מראש של 5 שנים

מועד אחרון להגשת מועמדות: 21 במאי 2024 בשעה 10:00

דרישות המשרה:

לפרטים נוספים, כולל לגבי תנאי סף ודרישות נוספות המהוות יתרון, ראה באתר האינטרנט של החברה ובאתר האינטרנט של קבוצת נישה, חברת ההשמה אשר הוסמכה לטפל בתהליך האיתור בכתובת  www.nisha.co.il/ps/ceo-consumers.

הגשת המועמדות תהא באמצעות הגשת טופס "שאלון למילוי על-ידי המועמד לתפקיד מנכ"ל/ית", אשר יימצא באתר האינטרנט של החברה ובאתר האינטרנט של קבוצת נישה, כשהוא מלא וחתום, בצירוף קורות חיים מפורטים, מסמכים, תעודות ואישורים המעידים על תנאי הכשירות לתפקיד, שמות של ממליצים, וכן כל מסמך אחר הנראה למועמד כרלוונטי לשקילת מועמדותו על ידי ועדת האיתור, ובהתאם להוראות המפורטות בשאלון.

ועדת האיתור רשאית לאתר מועמדים גם באמצעות איתור אקטיבי (Head hunting). ניתן לצרף מועמדים להליך האיתור במסגרת האיתור האקטיבי עד ליום שנקבע להגשת המועמדויות. בנוסף ניתן לצרף מועמדים להליך האיתור במסגרת מסלול האיתור האקטיבי גם לאחר סיום שלב הקריטריונים הקשיחים ועד לזימון המועמדים לראיון הראשון.

ועדת האיתור שומרת לעצמה את הזכות לזמן לראיון ו/או לשלוח למבחני התאמה את המועמדים, או מי מהם, בהתראה קצרה.

לפרטים נוספים ניתן לפנות למייל ceo-consumers@nisha.co.il  .

אין להגיש מועמדות אלא כאמור במודעה זו ובהתאם לתנאי הסף והדרישות הנוספות כמפורט באתרי האינטרנט לעיל. מועמדות אשר תוגש ללא כל המסמכים המהותיים הנדרשים לא תידון. מועמדות אשר תוגש בדרך אחרת, לרבות באמצעות דואר, פקס, דואר אלקטרוני, או באמצעות "סוכן חכם" לא תידון. החברה שומרת לעצמה את הזכות שלא לבחור במי מהמועמדים לתפקיד.

רק פניות מתאימות תענינה. המודעה מנוסחת בלשון זכר מטעמי נוחות אך מיועדת לנשים ולגברים כאחד.

משרה מספר: 412464

21/04/2024
לא המשרה המדוייקת עבורכם?
icon man היעזרו בסוכן החכם
הגדירו אותי

אז איך פותחים את הדלת למשרה הבאה?

בישראל פועלות אלפי חברות, לכל אחת ה"נישה" המקצועית שלה.

לנישה ניסיון רב בגיוס והשמת עובדים למשרות מאתגרות במיוחד, אנו עובדים עם מגוון רחב של חברות וסטארטפים מובילים, החל מסטארטאפים מגניבים שזה עתה קמו ועד למרכזי פיתוח של חברות ענק בינלאומיות.

במרוצת השנים הצלחנו להרכיב נוסחה מושלמת שהופכת את תהליך חיפוש העבודה לפשוט ונוח יותר עבור אלפי מועמדים כל זאת על ידי שקיפות מלאה, דיסקרטיות וליווי מלא לאורך כל הדרך.

לוגו WOLT לוגו microsoft לוגו monday לוגו amdocs לוגו melio לוגו VIA לוגו pentera