נישה – השמה איכותית בתחומי הייטק, ביומד ופיננסים
 

שירות חדש מקבוצת נישה: ניהול תהליכי מיון דיסקרטיים

בעולם העסקים כיום, ההון האנושי של הארגון הוא ללא ספק אחד המרכיבים ההכרחיים בדרך להצלחה וצמיחה, משאב שחשוב ביותר לטפח ולשמר בכל רמה ותפקיד. אך בנוסף, פעמים רבות עולה הצורך לנהל את תהליך הגיוס באופן דיסקרטי. לצורך כך, אנו מציעים ללקוחותינו שירות חדש - ניהול תהליכי גיוס דיסקרטיים ואיכותיים, תוך מתן מענה מדויק לצרכי לקוחותינו וגיוס המועמדים הטובים ביותר.

 

ניהול תהליך מחוץ למשרדי החברה המגייסת

חלק מהותי מניהול תהליכי גיוס דיסקרטיים הוא כמובן לקיים את התהליך מחוץ למשרדי החברה המגייסת.
אנו מציעים תשתית מלאה ומוקפדת לכך בחדרי ראיונות ייעודיים ודיסקרטיים.
בצורה זו המועמדים מגיעים למקום נייטרלי, ללא קשר ישיר לחברה המגייסת וללא ידיעת אף צד או גורם שאינו רלבנטי לתהליך.

 

פתרונות מקצועיים וממוקדים לכל הצרכים

אנו מספקים את כל המרכיבים הנדרשים לקיום תהליך גיוס עובדים מחוץ למשרד בצורה  מסודרת ויעילה. אנו מעמידים לרשותכם: שירותי מחשוב, שירותי מזכירות, תשתיות תקשורת ועוד.. כל זאת לצורך מתן מענה מלא לכל צרכי הלקוח והדרישות של כל תהליך גיוס בפני עצמו.

 

ראיונות ומבחנים

כחברה מובילה, כחלק מהשירות ללקוחותינו אנו מציעים ביצוע מלא ומקצועי של ראיונות העבודה – על פי אמות מידה מקצועיות ובהתאם למהות התפקידים, הארגון המגייס וכן הלאה. כמו כן, אנו מבצעים השגחה על מבדקים ומבחנים בשיתוף החברה המגייסת ועפ"י הדרישות הפרטניות.

 

דיסקרטיות מלאה מובטחת!

ניהול תהליך הגיוס הדיסקרטי מתנהל בצורה יעילה ומובנית, ללא פשרות בנוגע לדיסקרטיות מלאה. המועמדים אינם יודעים לאיזו חברה הם ניגשים להתראיין עד לשלב הראיון עצמו, כך נמנע הסיכוי למצב בו נוכחים במקביל מועמדים/עובדים מאותה חברה המגייסת בפועל.

 

למידע ופרטים נוספים – פנה למנהל/ת הלקוח שלך

 
 
 
קו''ח לכאן