נישה – השמה איכותית בתחומי הייטק, ביומד ופיננסים
 
 
המלץ לחבר:

משרות דרושים ב- EMC

דרושים בחברת EMC

 

EMC הינה חברה בינלאומית המתמחה בתחום אספקת מוצרים, שירותים ופתרונות אחסון וניהול מידע (ITaaS). החברה מובילה בעולם כולו בפיתוח ואספקת פתרונות תשתית מידע ולקוחותיה נהנים מיתרון תחרותי ייחודי בניצול המידע הארגוני. באמצעות EMC, יכולות חברות לחולל שינוי מהפכני באמצעות מעבר לשירותי IT בהתבסס על מחשוב ענן. המוצרים הייחודיים והשירותים המתקדמים אותה מציעה EMC מאיצים את המעבר לשירותי ענן; בזכותו מחלקות ה-IT יכולות לנהל את המידע בצורה חכמה, יעילה, גמישה, חסכונית ונגישה.

 

EMC מייעלת, משפרת, מחדשת ומקדמת את טכנולוגיות מחשוב הענן ומאפשרת למחלקות IT שונות ברחבי העולם כולו לאחסן, לנהל, להגן ולנתח את המשאבים החשובים ביותר של החברה, בצורה הזריזה, המהימנה והמקצועית ביותר. בין לקוחותיה של EMC ניתן למצוא  חברות הייטק רבות, מסטארט- אפים ועד לחברות ענק. ביניהן יצרני שירותי בריאות, מדע, שירותי אינטרנט ותקשורת, בנקים, חברות תעופה ותחבורה, מוסדות חינוך ועוד.
לאחרונה, נרכשהEMC על ידי חברת DELL, ענקית המחשוב הבינלאומית; בסכום של 67 מיליארד דולרים, במסגרת המיזוג הגדול ביותר בעולם ההייטק. עד כה, זהו המיזוג הגדול ביותר בעולם ההייטק. שילוב בין שתי חברות ענק זה יאפשר רפורמה חסרת תקדים ופעילות בהיקף עצום. DELL מרחיבה את היצע השירותים שלה והודות לרכישת EMC יכולה למשוך אליה עוד לקוחות.

 

כיום, EMC הינו הספק הגדול ביותר בעולם בתחום אספקת מוצרי אחסון מידע. החברה ממוקמת במקום 152 מתוך 500 חברות ה-Fortune ולה מרכזי מחקר ופיתוח הפזורים ברחבי העולם כולו. ביניהם: ארצות הברית, ברזיל, בלגיה, הולנד, אירלנד, ישראל, הודו, סין, רוסיה וסינגפור וכן שלושה מרכזי ייצור ברחבי העולם, הממוקמים בארצות הברית, באירלנד ובברזיל. בישראל; ל-EMC מרכז מכירות ומרכז מצוינות המרכזים את פעילויות המחקר והפיתוח של החברה; כמו גם חטיבת אבטחת המידע של החברה. לחברה חמישה אתרים בישראל: הרצליה, גליל ים, פתח תקווה, חיפה ובאר שבע.
במשך שנות פעילותה, רכשה EMC כמה וכמה חברות הפעילות בישראל, ביניהן RSA, XtreamIO, ProActivity, kashaya, nlayers ואחרות. גם בשנים האחרונות EMC ממשיכה ברכישות של סטארט אפים ישראליים.

 

מדוע כדאי לכם לעבוד ב-EMC?

העבודה ב- EMC מאפשרת התפתחות מקצועית ואישית, כלכלית ובינלאומית לבעלי כישרונות ומוטיבציה. החברה הינה גלובלית ולאור מיזוגה עם ענקית המחשוב DELL, מגוון אפשרויות ההתפתחות העומדות בפני המתקבלים אליה הינן אין סופיות ויכולות לפתוח את הדלת לקריירה מרשימה.

 

ייחודיותה של החברה נובעת מן ההשקעה המתמשכת שלה במחקר ובפיתוח. בשל כך, נמנים על עובדי החברה מיטב אנשי המדע והמחקר, המפתחים והמומחים הגדולים בעולם. העובדים בחברה זוכים להיחשף לטכנולוגיות החדשניות ביותר בתחום האחסון, הניהול, ההגנה והניתוח של המידע ולהתפתח תוך רכישת הידע המתקדם ביותר בעולם. עד כה, השקיעה החברה 20.7 מיליארד דולר במחקר ופיתוח, השקעה אשר מוכיחה את עצמה שוב ושוב, שנה אחר שנה, ומאפשרת לעובדים בחברה לתרום באופן משמעותי להתפתחות חזית הטכנולוגיה.

 

חברתEMC מקבלת תמיכה מאלף עובדי מחקר ופיתוח ברחבי העולם כולו, דבר המבטיח את מקומה של החברה בחזית הייצור והטכנולוגיה בתחום.

 

למה כדאי לעבוד ב-EMC?

על מנת לשמור על מקומה, ממשיכה החברה להשקיע במפתחים ובחוקרים הטובים ביותר, כמו גם בכל עובדי החברה. הערכים העומדים בבסיסה בנויים על מנהיגות אחראית. בשל כך, רואה החברה את טיפוח העובדים כהשקעה בעלת חשיבות גבוהה ביותר. כדי להבטיח את השמירה על ההצלחה, משקיעה החברה בכל עובד ועובד ומקדמת בברכה ייחודיות, יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסה. בכך, נהנים העובדים של EMC מאווירה דינמית ומלאת חיים בעבודה, מאפשרויות קידום אורכיות ורוחביות ומלימוד בלתי פוסק.
העובדים ב- EMCיכולים להתפתח מקצועית וכלכלית תוך שמירה על ביטחון תעסוקתי מבלי לוותר על אתגר ועניין בכל יום מחדש. מרכזי החברה ממוקמים במדינות שונות ברחבי העולם ומאפשרים לעובדי החברה התפתחות ברמה הבינלאומית. 

 

דרושים EMC משרות לסטודנטים

העבודה ב-EMC מתאימה גם לסטודנטים המעוניינים להשתלב בתחום ולגדול בו. החברה מציעה תפקידים בהיקף של משרות חלקיות, משרות על בסיס משמרות, משרות המותאמות לשעות הלימוד של הסטודנטים ועוד. הסטודנטים יכולים להשתלב במערך הייצור והפיתוח של החברה, תוך התנסות בעבודה מעשית בשטח ורכישת המיומנויות הנדרשות.

 

מידע נוסף

קבוצת נישה היא מהגדולות והותיקות שבין חברות ההשמה להייטק. מומלץ לחפש משרות גם בעמודים הבאים:
 
 

  מחפשים עבודה? בדקו את המשרות שלנו                                                          


  בטח יעניין אותך גם                                                                                         

   למה לא כדאי להתפזר בחיפוש עבודה   חיפוש עבודה בדיסקרטיותדרושים ממליצים - מה עושים כשאין ממליצים?
 
 
 
 
 
קו''ח לכאן