נישה – השמה איכותית בתחומי הייטק, ביומד ופיננסים
 
 
המלץ לחבר:

רשימת חברות הייטק מובילות בשוק הישראלי

חברות הייטק 

חברות הייטק - פריצת דרך בישראל

ענף ההייטק הישראלי נמצא בתקופת שיא, אלפי חברות הייטק וסטארטאפים אטרקטיבים מובילים את ענף הייצוא של ישראל בהצלחה רבה ברחבי עולם.

בנוסף להן, ישראל כבר מזמן ביססה את מעמדה כמובילה טכנולוגית ומושכת גם חברות בינלאומיות כדוגמת אמזון facebook, eBay ו google להקים במדינתנו הקטנטונת מרכזי פעילות ופיתוח. 

 

עם השנים, הפכה ישראל לפורצת דרך ברמה הטכנולוגית – ולא סתם אנו מצטיירים בעולם כמעצמת סטארטאפים. ניתן לראות רשימת חברות הייטק מאוד מכובדת אשר מצליחות להגדיל את נפחי הפעילות ולצמוח, ואם כך המצב, אין סיכוי שעכשיו נעצור – במיוחד כאשר בכל יום בממוצע נפתחים 3 סטארטאפים חדשים.


השימוש בטכונולוגיות מתקדמות, התנאים המעולים והאתגרים הרבים המצפים לעובדי חברות הייטק בישראל, מייצרים תחרות רבה על ליבו (וקורות חייו) של הטאלנט הישראלי. בין המשרות המובילות קיימות משרות פיתוח, משרות אונליין, משרות QA ועוד.


הנה לפניכם רשימת חברות הייטק מובילות בישראל שכדאי לכם לשקול לעבוד בהם. מדוע? בגלל התנאים, סביבת העבודה, התחום, המוצר או השירות אותו החברה מפתחת ועוד לא מעט סיבות אחרות.


לצפייה בכמה משרות הייטק לדוגמא או השמת בכירים.

 

חברות הייטק המובילות בישראל

ישנן לא מעט חברות השמה להייטק, אבל קבוצת נישה עובדת בשיתוף פעולה עם החברות הגדולות ביותר. אתם מוזמנים להקליק על כל אחת מהחברות ברשימה, כדי ללמוד על תנאי ההעסקה וסוגי המשרות הפנויות

 
 
 
 
 
קו''ח לכאן