נישה – השמה איכותית בתחומי הייטק, ביומד ופיננסים
 

מרכז מידע

כיוון מקצועי מומלץ - עבודה בתועמלנות לבוגרי  

מקצועות פרא רפואיים

תעשיית הפארמה צומחת בלי הפסקה, חברות משחררות לאוויר העולם תרופות חדשות וטכנולוגיות ביו רפואיות מתקדמות ואת הכותרות בעיתונים תופסים מחקרים מדעיים שמוכיחים יעילות של תרופה כזו או אחרת. 

אומנם מאחורי ייצור תרופה עומד מערך מורכב ומסועף של בעלי תפקידים רבים, אך מי שמשווקים את התרופה ומציגים אותה בפועל בפני הרופאים והרוקחים הם התועמלנים הרפואיים. 
עבורכם, סטודנטים או בוגרי מקצועות פרא רפואיים, מדובר באפיק מקצועי שווה במיוחד.

להמשך»

 

היכן נעלמו כל מהנדסי התוכנה הטובים???

זו השאלה שבה אני נתקלת כמעט מידי יום מצד חברות הייטק שונות הצמאות לגייס מהנדסי תוכנה איכותיים לשורותיהם

החברות נמצאות במרדף  מתמיד אחר המועמדים ולא תמיד לחברות ההשמה יש את הפתרון המיידי, פשוט כי יש מחסור אמיתי במועמדים איכותיים בתחום. באופן אובייקטיבי אפשר לומר בוודאות, שבישראל של היום קשה לגייס מהנדסי תוכנה מצטיינים - בעלי רקורד הצטיינות אקדמי או מהנדסים מוכשרים בעלי ניסיון מקצועי בחברות טובות...

להמשך»

 

איך לתפוס את שתי הציפורים שעל העץ בלי לאבד את זו שביד? ככה תחפשו עבודה בדיסקרטיות

מבינים שלחפש עבודה תוך כדי עבודה זה קצת יותר קשה מלחפש עבודה מהבית כשאתם בין עבודות. וגם משתמשים באמצעי הגנה שימנעו מכם לאבד את הציפור שכבר יש לכם ביד - מקום העבודה הנוכחי שלכם. איך עושים את זה נכון? איך מחפשים עבודה בפרופיל נמוך מבלי לעלות על הרדאר של הקולגות או המנהל הישיר? ככה:

 

להמשך»

 

חברות השמה וההבדל בינן ובין חברות כח אדם

רבים נוטים לחשוב שחברות השמה וחברות כח אדם הן זהות. אולם, בניגוד לחברות כח אדם שמשלמות לעובד את משכורתו ודואגות לתנאים הסוציאליים שלו, חברות השמה אחראיות רק לקשר בין העובד למעסיק. הן מקבלות את התשלום שלהן מהמעסיק, אבל העובד נחשב לעובד החברה מהרגע הראשון.

להמשך»

 

"עבדי ההייטק" מודל 2014

יסלחו לי כל ההייטקיסטים החרוצים, משכימי הקום. הקטע הבא מתאר אוכלוסיה מזן אחר ומתייחס רק לחלק מסויים של עובדי הסטארט אפ בעידן החדש.
יש לי חוק לגבי פגישות במרכז הארץ: לא לפני 11 בבוקר. להמשך קריאה

להמשך»

 

 
 
 
קו''ח לכאן