נישה – השמה איכותית בתחומי הייטק, ביומד ופיננסים
 

נישה קמעונאות ומוצרי צריכה

תחום הקמעונאות ומוצרי הצריכה הם אחד ממנועי הצמיחה הכלכליים של המשק הכולל מגוון תפקידים רחב. דינמיות השוק הישראלי והגלובלי תורמת ליצירת תחומי תעסוקה מקיפים החל מתפקידי הנהלה בכירים ומובילים ועד לאחרון העובדים בשרשרת ההצלחה. תחום מורכב ומיוחד כמו קמעונאות ומוצרי צריכה מחייב שירותי השמה מדויקים ומותאמים לצרכי הלקוח.

*הבנת הטרנדים וצרכי השוק, *מערכת מרושתת של קשרים מול גורמים מובילים ומקבלי החלטות בתעשייה, הבנה והכרות של  המבנה ההיררכי בארגונים השונים.  

'נישה קמעונאות ומוצרי צריכה' מציעה שירות ממוקד, מקצועי ומיידי בגיוס עובדים לתחומים השונים בענף תוך שימוש במאגר מועמדים איכותי ומקצועי ביותר ובעוד מגוון מקורות לאיתור מועמדים בתחומים:

*ניהול        *שיווק

*מכירות      *שירות לקוחות
*מסחר       *תפעול

היכרות עם  המועמדים
התחרות הקשה בענף הקמעונאות ומוצרי הצריכה מחייבת  אותנו לתהליך גיוס ממוקד ואיכותי, אנשי המקצוע שלנו מביאים עימם היכרות עמוקה עם הצרכים של התעשיה ועם קשת רחבה של מועמדים שונים בכל התפקידים בתחום הקמעונאות והצרכנות.  כוחנו נשען על מאגר מועמדים איכותי ורחב מחד וצוות מנהלי גיוס מקצועי ומיומן מנגד, יחד ובמטרה משותפת, נוכל לגייס עבורכם עובדים ומנהלים למטה החברה, למחלקות המכירות, התפעול והכספים.. בתהליך משותף כזה נוכל  לספק תוצאות מהירות ויעילות לכם המעסיקים .

ברשותינו מאגר מקיף במיוחד של מועמדים בתחומי התפעול, המכירות, השיווק, הלוגיסטיקה הן ברמות ביניים והן  בגיוס בכירים.

 

היכרות עם מגוון החברות בענף
בענף הקמעונאות ומוצרי צריכה כל חברה היא בעלת DNA שונה, צרכים שונים ומבנה ייחודי של הפעילות העסקיית . אנחנו מביאים עימנו שנים רבות של ניסיון והיכרות עמוקה ואמיתית עם מגוון החברות והתאמת הצרכים בתחום, כל אל מסייעים לנו בבניית תהליך גיוס מקצועי המותאם באופן מלא לצרכי החברה ובסופו של דבר גם להצלחת איוש המשרות.


שיטת העבודה:
שיטת העבודה שלנו הינה בצורת Account management, שיטה המאפשרת קשר ישיר ורציף מול מנהל/ת לקוח אחד כאן בנישה ומאפשרת למנהל/ת הלקוח שלנו להתמחות ולהכיר יותר לעומק את הפעילות והצרכים הייחודיים שלך הלקוח. כל מנהל/ת לקוח עובד בצורה שוטפת וצמודה מול כל היחידות העסקיות הנוספות בנישה, באופן הזה ניתן לך מענה ממוקד לצרכי גיוס בתחומים נוספים:

  • מטה ופיננסים
  • הייטק – חומרה/תוכנה
  • ביוטק - הנדסה הרב תחומית
  • בכירים -  מנכ"לים, סמנכ"לים ודירקטורים
  • גלובל - איתור עובדים מקומיים בחו"להבנת צרכי הלקוח  תוך איתור ממוקד של מועמד מתאים לתפקיד
הבנה מדוייקת של דרישות ומאפייני התפקיד הינה קריטית להצלחה. על כן בכל תהליכי הגיוס אותם אנו מנהלים, אנו שמים דגש להתאמת המועמדים לא רק לדרישות התפקיד "היבשות" אלא גם להתאמתו למרקם הארגוני של החברה.


הצוות:

'נישה קמעונאות ומוצרי צריכה' מנוהלת על ידי נירית אביעוז.
נירית בעלת ניסיון רב שנים בתחום הגיוס וההשמה, בעלת ניסיון בפיתוח מיומנות מנהלים, כישורי הדרכה וליווי תהליכים חוצי ארגון, לרבות הטמעת מדיניות חברה בכל אתריה בעולם. בעלת ניסיון  מוכח בניהול תיקי לקוחות מורכבים ובגיוס.

נישה חרטה על דגלה שירות אדיבות והצלחה, השמה מוצלחת זו לא עוד סיסמא כי אם הגשמת חזון! 
 

בין לקוחותינו:

שטראוס, שטראוס מים, סודה קלאב, מעדני מיקי, דלתא, נייק, נספרסו, מכון ויצמן, אופטיקנה, איטונג, אלבר, קל אוטו, תחנות הדלק טן, דיפלומט, קוקה קולה, אוסם, יוניליוור, תנובה, סוגת, פז, איטונג, Big מרכזים מסחריים, אל על,
סלקום, פרטנר, פלאפון, מאפיית אנג'ל, מי עדן, שסטוביץ ועוד...

 
 
 
קו''ח לכאן