נישה – השמה איכותית בתחומי הייטק, ביומד ופיננסים
 

נישה מטה ופיננסים

 

'נישה מטה ופיננסים' מקבוצת נישה, מתמחה בגיוס מועמדים עבור חברות בתחומי:

| הייטק  | ביוטק | קלינטק  |שוק ההון | קמעונאות ומוצרי צריכה | ועוד...

אנו מציעים שירות ממוקד, מקצועי ומיידי בגיוס עובדי מטה ופיננסים תוך שימוש במאגר מועמדים איכותי ומקצועי למגוון תחומים: 

 

*ניהול כספים        *ראיית חשבון

*משאבי אנוש        *כלכלה

*עריכת דין            *תקשורת שיווקית

*אדמיניסטרציה     *הנהלת חשבונות 

*כתיבה טכנית       *תקשורת פנים ארגונית

 

היכרות עם  המועמדים:

גיוס עובדים למטה החברה יכול להיות תהליך מורכב, לכל חברה DNA שונה, צרכים שונים ומבנה ייחודי של הפעילות העסקיית – אנו יודעים לבצע את ההתאמה הנכונה על ידי תהליך גיוס ממוקד ואיכותי. אנשי המקצוע שלנו מביאים עימם היכרות עמוקה עם הצרכים של התעשיה ועם קשת רחבה של מועמדים בתפקידי המטה והפיננסים.  כוחנו נשען על מאגר מועמדים איכותי ורחב מחד וצוות מנהלי גיוס ותיק מקצועי ומיומן מנגד, יחד ובמטרה משותפת, נוכל לגייס עבורכם עובדים ומנהלים למגוון תפקידים, מדרגים זוטרים ועד לבכירים ביותר. בתהליך משותף כזה נוכל לספק תוצאות מהירות ויעילות לכם המעסיקים .

 

היכרות עמוקה עם הצרכים הכרוכים בגיוס אנשי מטה ופיננסים:

הפעילות שלנו מתאפיינת בהבנה מעמיקה של צרכי הלקוח ובקשר ישיר וצמוד מול המנהלים המקצועיים ומחלקת משאבי אנוש בחברות ובארגונים, יש לנו את הידע והניסיון לייעץ בהגדרת תפקידים ונושאי תגמול ונוכל לתת לכם מענה מהיר לכל צרכי הגיוס המשתנים תוך כדי ליווי צמוד של התהליך ומתן משוב שוטף.

 

שיטת העבודה:

שיטת העבודה של נישה הינה בצורתAccount management , שיטה המאפשרת one stop shop וקשר ישיר ורציף מול מנהל/ת לקוח אחד כאן בנישה, שיטה זו מאפשרת למנהל/ת הלקוח שלנו להתמחות ולהכיר יותר לעומק את הפעילות והצרכים הייחודיים שלך הלקוח.

כל מנהל/ת לקוח עובד בצורה שוטפת וצמודה מול היחידות העסקיות הנוספות בנישה.

 

הבנת צרכי הלקוח  תוך איתור ממוקד של מועמד מתאים לתפקיד:

הבנה מדוייקת של דרישות ומאפייני התפקיד הינה קריטית להצלחה. על כן בכל תהליכי הגיוס אותם אנו מנהלים, אנו שמים דגש להתאמת המועמדים לא רק לדרישות התפקיד "היבשות" אלא גם להתאמתו למרקם הארגוני של החברה.

 

הצוות:
'נישה מטה ופיננסים' מנוהלת על ידי נירית אביעוז.
 נירית בעלת תואר ראשון בניהול ותקשורת , בעלת נסיון של כ-15 שנים בניהול מערכי שירות  ולמעלה מ-10 שנות ניסיון בניהול גיוס למגוון תחומים ומקצועות בתעשיות שונות. 
נירית בעלת נסיון מוכח בניהול ושימור קשרי לקוח בסגמנטים שונים, וכן נסיון בהכשרה, ניהול ופיתוח עובדים.

נישה חרטה על דגלה שירות אדיבות והצלחה, השמה מוצלחת זו לא עוד סיסמא כי אם הגשמת חזון! בין לקוחותינו:

ארנסט אנד יאנג, BDO, סומך חייקין, דלויט, קסלמן, הג'וינט, המכללה למנהל, קבוצת ריינהולד כהן, משרד עו"ד מיתר ליקוורניק גבע & לשם ברנדויין , משרד עוה"ד יגאל ארנון, קרן יד הנדיב, תגלית , אוניברסיטת תל אביב, מכון וויצמן. 
 
 
קו''ח לכאן