נישה – השמה איכותית בתחומי הייטק, ביומד ופיננסים
 

נישה הייטק

'נישה הייטק' מקבוצת נישה מתמחה בגיוס מועמדים עבור חברות הייטק מסוג

 Startups |   Global Israeli Corporates    |  Development Centers

אנו מציעים שירות ממוקד ומיידי בגיוס עובדים בענף ההייטק תוך שימוש במאגר מועמדים איכותי ומקצועי למגוון תחומים:

*תוכנה            *שיווק ומכירות

*חומרה           *תמיכה ו- System

*מערכות מידע *ניהול מוצר

*בדיקות/QA    *בוגרים/סטודנטים

*online          *פיזיקה ואלגוריתמים

 

היכרות עם המועמדים:
הדרישות המיוחדות, התחרות הקשה והדינאמיות בהייטק מחייבת  אותנו לתהליך גיוס ממוקד ואיכותי, אנשי המקצוע שלנו מביאים עימם היכרות עמוקה עם הצרכים של התעשייה ועם קשת רחבה של מועמדים שונים בכל התפקידים בתחום ההייטק.  כוחנו נשען על מאגר מועמדים איכותי ורחב מחד וצוות מנהלי גיוס מקצועי ותיק ומיומן מנגד, יחד ובמטרה משותפת, נוכל לגייס עבורכם עובדים ומנהלים למגוון תפקידים טכנולוגיים מדרגים זוטרים ועד לבכירים ביותר. בתהליך משותף כזה נוכל  לספק תוצאות מהירות ויעילות לכם המעסיקים.

 

היכרות עם מגוון החברות בענף:
בענף ההייטק לכל חברה DNA שונה, צרכים שונים ומבנה ייחודי של הפעילות העסקית . אנחנו מביאים עימנו שנים רבות של ניסיון והיכרות עמוקה ואמיתית עם מגוון החברות והצרכים בתחום, כל אל מסייעים לנו בבניית תהליך גיוס מקצועי המותאם באופן מלא לצרכי החברה ובסופו של דבר גם להצלחת איוש המשרות.

 

שיטת העבודה:
שיטת העבודה שלנו הינה בצורת Account management , שיטה המאפשרת קשר ישיר ורציף מול מנהל/ת לקוח אחד כאן בנישה ומאפשרת למנהל/ת הלקוח שלנו להתמחות ולהכיר יותר לעומק את הפעילות והצרכים הייחודיים של החברה.

כל מנהל/ת לקוח עובד/ת בצורה שוטפת וצמודה מול כל היחידות העסקיות הנוספות בנישה, באופן הזה הלקוח מקבל מענה ממוקד ומקצועי לצרכי גיוס גם בתחומים נוספים:

  • עובדי מטה ופיננסים
  • עובדים בתחום הביוטק - הנדסה הרב תחומית
  • בכירים -  מנכ"לים, סמנכ"לים ודירקטורים
  • גלובל - איתור עובדים מקומיים בחו"ל

 

הבנת צרכי הלקוח  תוך איתור ממוקד של מועמד מתאים לתפקיד:
הבנה מדוייקת של דרישות ומאפייני התפקיד הינה קריטית להצלחה. על כן בכל תהליכי הגיוס אותם אנו מנהלים, אנו שמים דגש להתאמת המועמדים לא רק לדרישות התפקיד "היבשות" אלא גם להתאמתו למרקם הארגוני של החברה.

 

הצוות:
נישה הייטק מנוהלת על ידי 2 מנהלות:

סניף מרכז:  מנוהל ע"י עדנה קור (BA בסוציולוגיה ו - MA בסוציולוגיה אירגונית - אוניברסיטת תל אביב)

עדנה מביאה עימה כ- 14 ש"נ בגיוס והשמה בתחומים האמורים, צמחה מהעולם הטכנולוגי ובעלת הכרות מעמיקה עם השוק וקשרים בינאישיים עם מובילי דעה בתחום.

סניף צפון: . החל משנת 2005 פועל הסניף הצפוני של 'קבוצת נישה' במת"מ בחיפה ונותן מענה גיוס טכנולוגי מיטבי לחברות באיזור. החל משנת 2015 מנהלת את הפעילות הצפונית של 'קבוצת נישה' בסניף מת"מ בחיפה ארפינה ארוטוניאן (בעלת תואר אקדמאי בתחום התקשורת).
ארפינה מביאה עימה כ- 13 שנות ניסיון בלווי חברות וארגונים, תהליכי גיוס והשמת עובדים בקרב חברות בינלאומיות, ישראליות וסטארט אפים, מתמחה בתחום החומרה/VLSI ואלגוריתמים.

 

צוותי היחידות מורכבים מאנשי מקצוע בעלי השכלה בתחום משאבי האנוש, ניסיון רב בראיונות, ליווי והובלת תהליכי גיוס, ומעורבות בבניית צוותים מקצועיים במגוון חברות.


נישה חרטה על דגלה שירות אדיבות והצלחה, השמה מוצלחת זו לא עוד סיסמא כי אם הגשמת חזון! 


בין לקוחותינו:

TEOCO, HP Software R&D, Conduit, Yahoo, Akamai, VARONIS, DELL, APPLE, JVP, SAPIENS, AT&T, IMPERVA, Mckesson, Babylon, AVG, EBAY, ExLibris, William Hill, AMDOCS, Check Point, ORBOTECH, Applied Materials, DSPG, NICE, Retalix, FLASH, NDS, IBM, Microsoft, Ceragon networks, SanDisk, Nokia, GM, Marvell-Semiconductor, Philips Medical Systems, Zoran, Elbit, GE Healthcare, Rafael, Verint. paypal, JVP,Verint, Ntrig, Waze

 

 
 
 
קו''ח לכאן