נישה – השמה איכותית בתחומי הייטק, ביומד ופיננסים
 

Nisha Executive

“Nisha Executive” הינה "סיירת" בתוך 'קבוצת נישה' (בניהולה של פול צוקר) העוסקת בהובלת תהליכי איתור והשמת בכירים C-level לתפקידי מפתח בארגונים
מעולמות ההייטק.
“Nisha Executive” מטפלת במגוון תפקידי ניהול בינהם תפקידי מנכ"לים, סמנכ"לי פיתוח, סמנכ"לי מכירות, CFO’s, סמנכ"לי Professional Services ו- Delivery, CIO’s ועוד...
בין לקוחותינו חברות מובילות במשק הישראלי מכל ענפי ההיי-טק, התעשיה והמגזר הפיננסי, החל מחברות סטארט-אפ וקרנות הון סיכון דרך חברות תוכנה ועד ארגונים גדולים וחברות גלובאליות.
במסגרת פעילותינו הצלחנו לאייש תפקידי משרות בכירים רבים בשותפות מלאה לאורך הדרך, תוך מתן דגש על מקצוענות, הבנת הצרכים, שקיפות הדדית ודיסקרטיות מלאה.
אנו יוצרים את הקשרים במהלך העבודה המשותפת עם מועמדים וחברות. מועמד שהופך ללקוח ולקוח שהופך למועמד – זה היומיום שלנו.

לתחום השמת הבכירים תרבות ושפה מיוחדים. גיוס מוצלח הינו בעל ערך אסטרטגי, אנשים עושים את ההבדל.

מה מנחה אותנו ?

הבנת הסביבה העסקית והטכנולוגית: אנחנו חיים את הסביבה הטכנולוגית על הדומיינים השונים בה, מבינים היטב את העולם העסקי וצרכיו, מלווים וחיים את התפתחות המגמות הטכנולוגיות והעסקיות.
ידע ומקצועיות: הצוות שלנו הוא צוות מנוסה ובעל ניסיון עשיר בעולם השמת הבכירים, שצמח בתפקידיHR  בכירים בחברות טכנולוגיות.
אנחנו מיומנים בליווי תהליכי גיוס המובילים לאיוש מוצלח של תפקידי הנהלה בכירים בארגון.
מאגר מועמדים עשיר ואיתור אקטיבי: לאורך 12 שנות פעילות צברנו Database איכותי ורחב המתעדכן כל הזמן. 
בנוסף יש לנו מערכת networking עניפה ואנחנו מכירים מצוין את השוק ואת המועמדים. אנחנו יודעים לאתר ולהגיע למועמדים תוך שימוש במגוון מקורות גיוס.
אנחנו מלווים מועמדים לאורך שנים, מכירים את כרטיס הביקור שלהם ודרך ההיכרות עם החברות לאורך השנים יודעים לתת תמונה רחבה לגביהם.
גמישות: שיטת העבודה שלנו מותאמת באופן מלא לצרכים ולמטרות שלך – בין אם על ידי תהליך של search ובין אם על ידי תהליך של השמה, אנחנו נלווה אותך לכל אורך הדרך תוך כדי שקיפות וסנכרון מלאים.
דיסקרטיות ואתיקה מקצועית - הם הערך המוביל שלנו !

 

אנחנו רואים אתגר בכל משרה חדשה, גאים באלפי ההצלחות שלנו ובטוחים ביכולתנו לעשות את החיבור המדויק ביותר. איושים מוצלחים, מגייסים שחוזרים כמועמדים ומועמדים שהופכים ללקוחות מגייסים, הם ההוכחה להצלחות שלנו.

 

נשמח לעמוד לרשותך בכל שאלה ועניין,
 צוות “Nisha Executive”
Executive@nisha.co.il
 
 
 
קו''ח לכאן