נישה – השמה איכותית בתחומי הייטק, ביומד ופיננסים
 
 
המלץ לחבר:

משרות דרושים ב- Orpak

Orpak דרושים

 

קצת רקע על חברת Orpak 

חברת אורפק מתמחה בייצור ושיווק של מערכות ופתרונות תשלום מאובטחים לאופטימיזציה וניהול התדלוק ותחנות דלק. אורפק מפתחת מערכות תשלומי דלק על בסיס מספר רכב, מסופי תשלום חיצוניים, מערכות מונים ומערכות ניהול ציי רכב ומציעה פתרונות קמעוניים מתקדמים לתחנות דלק.

שירותי האוטומציה והניהול של אורפק מאפשרים לחברות בסביבה התחרותית של ימינו להתייעל בעזרת פתרונות דוגמת WSM, כלי ניטור וניתוח מתקדם בזמן אמת שנועד לצמצם הפסדי דלק ולשפר את הרווחים.
בישראל המוצר הידוע ביותר של אורפק הוא הדלקן, מערכת לתדלוק אוטומטי שחברות רבות מתקינות ברכביהן ובאמצעותו עוקבות אחר הוצאות תדלוק רכבי החברה. למעשה, אורפק היתה אחת החברות הראשונות שפתחה מערכת זיהוי רכב אוטומטית לתדלוק המאפשרת תדלוק ללא צורך בקודים, כרטיס אשראי או אמצעי תשלום אחר.

החברה נוסדה בשנת 1983 ומהר מאוד הפכה לאחת הספקים המובילים בתחום עם מוצרים המותקנים ביותר מ-35,000 תחנות שירות ו-7 מיליון רכבים ב-60 מדינות.
בין לקוחותיה של אורפק נמנות חברות נפט גדולות כמו BP, Shell, Total, Caltex. כמו כן, היא ספקית של פתרונות ניהול דלק גם לקמעונאיות ענק דוגמת Walmartו- Sysco Foods ובנוסף משתמשים במוצריה השונים ברשויות מקומיות רבות וכן בנמלי תעופה ברחבי העולם.

נתח רב מהפעילות של אורפק מוחזק על ידי O.R טכנולוגיות בע"מ הנסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב. אורפק תעשיות מעסיקה כ-600 עובדים: מחצית מהם יושבים במשרדי החברה הממוקמים בבני ברק והיתר ובנציגויות בפיליפינים, הודו, תאילנד, הולנד, גרמניה, רומניה, ארה"ב וצ'ילה.

 
משרות באורפק

אורפק נחשבת למובילה עולמית בפיתוח, עיצוב, ייצור ושיווק של מערכות לתחנות דלק ומעניקה פתרונות תוכנה וחומרה לכלל לקוחותיה ולכן מחפשת תפקידים רבים בתחומי הייטק שונים, למשל: מנהל מוצר או מנהלת מוצר שיוכלו לפתח את מוצריה השונים, מהנדס תוכנה לפיתוח המערכות, מתכנת JAVA, מהנדסי REAL TIME, מפתח BI,
QA Engineer, מפתח WEB, מהנדסי SQA ועוד.

מדובר בסביבת עבודה דינאמית ומאתגרת בחברה גלובלית שעומדת בחוד החנית של הפרויקטים הגדולים ביותר בענף והינה חברת הייטק לכל דבר המשלבת בין תעשיית הדלק לחדשנות טכנולוגית.

 

מדוע כדאי לעבוד באורפק

הדלק מניע את העולם ויש בו צורך ושימוש על בסיס יומיומי וכמו החיוניות של הדלק כך גם החיוניות של אורפק כחברה מובילה בתחום האנרגיה שלא מפסיקה להציע פתרונות חדשניים ולהרחיב את הפעילות הבינלאומית שלה. אורפק מציעה סל שירותים רחב ולכן גם כיווני התפתחות רוחבית ואפיקי קידום לרבים מעובדיה, כולל עמדות ניהול וכן תפקידים הכוללים נסיעות לחו"ל ועבודה עם תאגידי ענק.

 

המשרדים בבני ברק מציעים סביבת עבודה מודרנית ונעימה ולעובדי החברה הזדמנות לחלק חלק במהפכת האוטומציה בתחנות דלק וכן לעבוד עם שותפים רבים – חברות בנות מעבר לים ומפיצים בשוק המקומי והבינלאומי. על פי נתונים עולה שהחברה נמצאת בצמיחה מתמדת מבחינת התרחבות ומהבחינה הפיננסית ולכן היא מהווה מקום עבודה אטרקטיבי לטווח הארוך.

 

מידע נוסף

 
קבוצת נישה מתמחה בכל סוגי ההשמה בהייטק. מומלץ לחפש משרות גם בעמודים הבאים:
 

  בטח יעניין אותך גם                                                                                           

למה לא כדאי להתפזר בחיפוש עבודה   חיפוש עבודה בדיסקרטיות
 
 
 
 
 
קו''ח לכאן