נישה – השמה איכותית בתחומי הייטק, ביומד ופיננסים
 
 
המלץ לחבר:

דרושים בחברת מיקרוסופט (Microsoft)

דרושים מיקרוסופט

חברת מיקרוסופט הינה חברת תוכנה, מחשבים ואלקטרוניקה בינלאומית ואחת המשפיעות הגדולות בתעשיית ההייטק הגלובלית. מיקרוסופט הוקמה בשנת 1975 בארצות הברית.
בין הפיתוחים המשמעותיים והמפורסמים של החברה, ניתן למנות את מערכת ההפעלה חלונות (Windows), תוכנות ה-Office למיניהן, קונסולת המשחקים XBOX, סמארטפונים, טאבלטים, ציוד היקפי למחשבים – והרשימה עוד ארוכה. החברה נחשבת כיום לחברת התוכנה הרווחית ביותר בעולם; כאשר שווי השוק שלה כמעט בלתי נתפס: כ-372 מיליארד דולרים, נכון לנקודת הזמן של סוף שנת 2014. הנה כל מה שחשוב לדעת על עבודה בחברה, כולל כמה סיבות מוצלחות מאד לנסות להגיש קורות חיים למשרות בחברת מיקרוסופט.

 

המשרות המוצעות במיקרוסופט ישראל

בישראל, פועלת מיקרוסופט החל משנת 1989, וזאת באמצעות החברה הרשומה "מיקרוסופט ישראל מחקר ופיתוח". החברה פועלת בארבעה מרכזים – בחיפה, ראש העין, רעננה והרצליה – כאשר בכל אחד מהם מוצעות משרות רבות בתחומי מחקר, פיתוח, תכנות, בקרת איכות, טכנולוגיות מידע, שיווק, שירות ועוד (יש בהחלט משרות הכוללות נסיעות לחו''ל, או אפילו רילוקיישן לצורך שהייה מתמשכת). המשרות במיקרוסופט פונות לקהל דרושים מגוון – הן לסטודנטים והן לבוגרים במקצועות הרלוונטיים לפעילות החברה, כמו גם לבעלי ניסיון תעסוקתי והכשרות מתאימות בתחומים העיסוק של החברה.

 

למה כדאי לעבוד במיקרוסופט?

עבודה במייקרוספוט היא לא עוד עבודה בהייטק. משרות מיקרוסופט, מעצם המהות שלהן, מעוררות עניין רב תמיד. הדבר לא מפתיע כלל וכלל, בהתחשב בתנאי העבודה האידיאליים שמציעה החברה. העובדות בשטח הן שהמשכורות שמקבלים העובדים של מיקרוסופט הן מהגבוהות בתחומי התכנות בישראל, כאשר גם אפשרות הקידום עבור העובדים המצטיינים קיימת הן בפן הטכנולוגי והן בפן הניהולי – בארץ ובחו"ל.

 

החברה מאפשרת לעובדיה לצאת לקורסים המשפרים היבטים שונים בעבודתם או אפילו בחיים שלהם: קורסים דוגמת יצירת קשרים בין אישיים, ניהול נכון של הזמן, השגת מטרות וכיוצא בזה. בנוסף לכך, החברה מארגנת אחת למספר חודשים תחרויות האקת'ון, במסגרתן יכולים העובדים לנסות ולהביא למימושם של רעיונות טכנולוגיים, אפילו כאלה שחורגים מהשגרה. המשימות השונות המוענקות לעובדים נותנות תמיד דגש ראוי על יצירת אתגר, מתוך מטרה ברורה לגרום לעובד לפרוץ את גבולותיו, וחשוב לא פחות – לא להשתעמם במהלך העבודה.

 

חברת מיקרוסופט, בהמשך לכך, מעניקה לעובדים שלה שורה ארוכה של הטבות ופינוקים. במרכזי החברה ניתן למצוא בתי קפה וקפיטריה, פעילויות העשרה או ספורט, בהם יכולים להעביר העובדים את הזמן שבין המשימות השונות.

 

יתרונות העבודה במיקרוסופט לסטודנטים

גמישות היא מילת מפתח נוספת המאפיינת את מיקרוסופט ומהווה לרוב יתרון, בייחוד עבור אוכלוסיית הסטודנטים. העובד יכול לעבור בין מחלקות שונות, או אפילו בין תפקידים שונים, אחת למספר שנים. המשרות הן במספר היקפים או וריאציות, כאשר חלקן מאפשרות לשלב בתוכן גם עבודה מהבית. לכן, בעת סקירת משרה המוצעת במיקרוסופט חשוב לבחון את אופי המשרה הספציפי. 

 

למציאת משרות השמה בהייטק נוספות:

 

  בטח יעניין אותך גם                                                                                           

 למה לא כדאי להתפזר בחיפוש עבודה חיפוש עבודה בדיסקרטיות
 
 
 
 
 
קו''ח לכאן