נישה – השמה איכותית בתחומי הייטק, ביומד ופיננסים
 
 
המלץ לחבר:

דרושים בחברת פייסבוק (Facebook)

דרושים בפייסבוק
 

 

אחד ממקומות העבודה הנחשקים ביותר כיום בעידן הדיגיטלי הוא פייסבוק, כאשר כל מודעת דרושים בפייסבוק מעוררת תמיד עניין רב. הרשת החברתית הפופולארית ביותר בעולם משיקה מרכז בישראל וזה הזמן לבחון אפשרות לעבוד בפייסבוק – בחברה שמארק צוקרברג לא מפסיק לקחת קדימה.  תחילת הדרך של Facebook הייתה ב-2004, עת הקימו חמישה סטודנטים אתר אינטרנט שאמור היה לסייע לסטודנטים באוניברסיטת הארוורד להכיר זה את זה. אלא שהפיתוח חרג בהרבה מגבולות הקמפוס. הוא הפך לרשת חברתית ששינתה את העולם שבו אנו חיים בצורה ניכרת, השפיעה על אופני ההתנהלות של מיליארדים רבים בכל רחבי העולם ואף הפכה לתרבות של ממש: בין השאר, עם מונחים דוגמת Like, Share (שיתוף), feed עוד.

 

פייסבוק כמקום עבודה נחשק

כיום, נחשבת פייסבוק לאחת חברות ההייטק החשובות בעולם הטכנולוגי, מה שמסביר מדוע פעילותה נעשית באינספור מקומות על גבי הגלובוס – כולל בישראל. היא מציעה מספר מצומצם יחסית של משרות (כמה עשרות) בארץ הקודש, כך שכאשר נתקלים במודעת דרושים בפייסבוק מומלץ לעשות הכל על מנת לנסות להתקבל אליה.

העבודה בחברה נעשית בסניף עסקי ובמרכז פיתוח: מרכז זה נפתח תחילה ברמת גן, כאשר בקרוב תושלם ההעברה שלו לשדרות רוטשילד תל אביב. המרכז עוסק בשלל נושאים מרכזיים בפעילותה של החברה, דוגמת המשך הפיתוח של טכנולוגיית "אונבו" לדחיסת נתונים וניטור אפליקציות אשר צורכות DATA בכמות גבוהה. כמו כן, המרכז לוקח חלק באחד מפרוייקטי הדגל של פייסבוק, והוא הגדלת הנגישות לאינטרנט בכל רחבי העולם: זאת באמצעות פתרונות טכנולוגיים שיקטינו את עלויות הגלישה.

 

משרות לסטודנטים בפייסבוק

החדשות הטובות עוד יותר הן שפייסבוק מציעה גם משרות חלקיות, בתנאים גמישים, המתאימות כמו כפפה ליד לצרכים של הסטודנטים. אחוז ראוי מבין אותן משרות בפייסבוק מיועד לאוכלוסיית הסטודנטים בתחומים הראויים, וזאת מתוך מטרה לשלב את העבודה בחברה עם הלימודים (משרות של כחצי משרה נחשבות לאידיאליות). בדרך זו ניתן להתנסות עוד במהלך הלימודים בעבודה החברה המבוקשת הזו, לקבל את הניסיון הראוי ולהרחיב את המשרה עם סיום התואר.

 

אז מדוע מומלץ לעבוד בפייסבוק?

כאשר נכנסים לעובי הקורה, אפשר להגיע למסקנה חד משמעית: ממש לא קשה להבין מדוע פייסבוק בכלל, ופייסבוק ישראל בפרט, מהווה מקום עבודה כה מבוקש בקרב מחפשי עבודה בהייטק. מעבר לתלוש השכר הגבוה מאד ולשלל אפשרויות הקידום בתוך החברה, התנאים שמקבלים העובדים הם כמעט בלתי נתפסים באטרקטיביות שלהם. העובדים מקבלים  לשימושם מחשב נייד, טלפון חכם מתקדם ועוד. הם נהנים מהחזר הוצאות חודשי עבור מנוי בחדר כושר, מקבלים 20 ימי חופשה בשנה (לצד תריסר חופשות בחגים) וכן בונוס של כמעט 20,000 ש''ח להורים טריים. האחרונים יכולים גם ליהנות משירותי שמרטפות לילדם עליהם החברה משלמת. מענק גבוה ניתן גם לעובדים המפנים את החברה למועמדים שעוברים את הליך הקבלה ומתקבלים לחברה ("חבר מביא חבר").

 

ומה לגבי אוכל? ובכן, מעבר לקבלת כרטיס "תן ביס" יומי בסכום נכבד, כוללים המשרדים מטבחים ובהם שתייה קלה, מיצים טבעיים, שוקולדים, עוגיות, פירות, ירקות, ממרחים, חטיפים ועוד. החברה פיתחה "תרבות" אוכל", עם הזמנה משותפת ממסעדה נבחרת אחת לשבוע, ערבי פיצה ועוד. במשרדים ניתן למצוא "פינות זולה", חדרי משחקים וטלוויזיה או אפילו גאדג'טים מדליקים שמעבירים את הזמן. מכל אלה נובע בהכרח שפנייה למשרה בפייסבוק הוא אחד הצעדים המומלצים יותר שניתן לבצע במישור התעסוקתי.

 

 

למציאת משרות השמה בהייטק נוספות:

 
 

  בטח יעניין אותך גם                                                                                          

 למה לא כדאי להתפזר בחיפוש עבודה חיפוש עבודה בדיסקרטיות

 
 
 
 
 
קו''ח לכאן