נישה – השמה איכותית בתחומי הייטק, ביומד ופיננסים
 
 
המלץ לחבר:

דרושים בחברת TEVA

 

 

 

"טבע תעשיות פרמצבטיות" היא חברת תרופות הנחשבת לגוף המסחרי הגדול ביותר בישראל. 

מבין כל חברות ההייטקזוהי החברה הגדולה בעולם בתחום התרופות הגנריות ואחת מעשר המובילות בתחום התרופות בכלל. שוויה שוק של טבע עומד על כ-164 מיליארד ש''ח.

טבע היא גם מקום העבודה של למעלה מ-45,000 איש, יותר מ-7,400 מתוכם עובדים בישראל. עובדי חברת טבע לוקחים חלק בהליכי פיתוח, ייצור ושיווק של תרופות גנריות, תרופות ייעודיות, תרופות ללא מרשם רופא, תכשירים טיפוליים, חומרים פעילים לתעשיית התרופות ועוד.

בנוסף, מספקת החברה מוצרים המאפשרים טיפולים חדשניים בבעיות מורכבות, דוגמת התרופות אזילקט לטיפול בפרקינסון, קופקסון לטיפול בטרשת נפוצה ומוצר הנשימה פרו אייר. על הפופולאריות של טבע תעיד העובדה שמדי דקה אחת בלבד, בארצות הברית בלבד, ניתנים 1,052 מרשמים לתרופות מבית היוצר של טבע, עד לכמות של יותר ממיליון וחצי מרשמים מדי יום.

 

למה כדאי לכם לעבוד בחברת TEVA?

כשעוברים על משרות דרושים בהייטק, יש סיבות רבות מדוע כדאי להיענות למודעות דרושים טבע: ראשית, מדובר בארגון גלובלי, גדול, חזק ויציב המאפשר לעובדים לקחת חלק בתהליכים שעשויים, פשוטו כמשמעו, להשפיע על חייהם של מיליונים רבים בכל רחבי העולם: לכן, זהו מקום עבודה מאתגר שמעניק סיפוק אדיר לעובדיו.
עבודה בטבע נעשית בסביבה איכותית, כאשר היציבות של החברה ראויה אף היא לציון. מבחינה כלכלית, נחשבת העבודה בטבע למתגמלת בכל קנה מידה, כאשר החברה מתגאה בסל ההטבות הרחב שלה עבור אוכלוסיית העובדים, הנחשב לאחד הגדולים בישראל: למשל, תכניות חינוך עבור ילדי העובדים, אפשרות להצטרף לביטוחי בריאות ושיניים מקיפים במחיר אטרקטיבי ועוד.

היבט משמעותי אחר של עבודה בחברה נוגע לכך שהעובדים שלה שותפים להליכים הארגוניים אשר מתנהלים בחברה, מה שמאפשר להם להשפיע במובן הרחב ביותר. דבר נוסף שמציעה חברת טבע הם אפיקי קידום מגוונים, שעה שעובדים בעלי ביצועים מרשימים, או לחילופין פוטנציאל גבוה, מזוהים על ידי הממונים ונהנים מהזדמנויות מגוונות שמאפשרות להם להתקדם מעלה בסולם התפקידים של החברה.

 

 

 

בתנאים האלה, ברור מדוע החיפוש אחר משרות בטבע נפוץ במיוחד בקרב סטודנטים, אקדמאים ובעלי מקצוע בתחומים דוגמת הנדסה, כימיה, ביולוגיה, ביוטכנולוגיה, רוקחות ועוד. זו היא חברה שתרצו להתחיל בה את הקריירה ולהשתלב בה באופן קבוע כעובדים מן המניין. ואכן, כיום ניתן למצוא שלל משרות בחברת טבע, לכל הדרגים, כאשר העבודה היא באחד מבין תריסר אתרי החברה הפזורים בכל רחבי ישראל. חלק מהתפקידים, אגב, כוללים נסיעות מרובות לחו''ל.

 

 מומלץ לבדוק גם את עמוד השמת בכירים
 

  בטח יעניין אותך גם                                                                               

   חיפוש עבודה בדיסקרטיות

 
 
 
 
 
קו''ח לכאן