נישה – השמה איכותית בתחומי הייטק, ביומד ופיננסים
 
 
המלץ לחבר:

דרושים באינטל - Intel

 

 

חברת אינטל הבינלאומית נחשבת לאחת המובילות בעולם בתעשיית ההייטק. החברה מתמחה בעיקר בתכנון וייצור של מיקרו מעבדים, מעגלים משולבים, מערכות שבבים, כרטיסי רשת, מוצרי תוכנה ושלל פיתוחים שהשפיעו על התעשייה הבינלאומית.
intel נוסדה בשנת 1968 והחל משנת 1974 אינטל פועלת גם בישראל ובעלת מרכזי פיתוח וייצור ברחבי הארץ הנחשבים גם למוקדים מובילים בקנדה מידה עולמי. אין ספק שבעולם ההייטק אינטל היא אחד ממקומות העבודה המבוקשים והמתגמלים בישראל.

אינטל לא מפסיקה לגייס עובדים וניתן למצוא שלל וריאציות של מודעות דרושים אינטל, פועל יוצא של תחומי העיסוק המגוונים של החברה. במודעות דרושים באינטל ניתן למצוא ביקוש לעובדים בתחומי ההנדסה, ייצור, פיתוח תוכנה, ארגון מטה, הנדסת חשמל ועוד.
המשרות הן לבעלי מגוון הכשרות: החל ממשרות ייעודיות עבור סטודנטים ועד תחום של השמת בכירים. בסך הכול, מועסקים כיום במרכזי החברה בישראל כ-10,000 עובדים.
מבחינת מיקום גיאוגרפי, אינטל מהווה מוקד תעסוקתי אטרקטיבי. במודעות דרושים אינטל מוצעות משרות בכל אחד ממרכזי החברה הפרושים מצפון לדרום: לאינטל יש מרכזי פיתוח בחיפה, ביקום, בפתח תקווה ובירושלים, ולצד זה ישנו גם מפעל ייצור בקריית גת ומפעל קדם זיווד שבבים אלקטרוניים בירושלים. המוקדים בפרישה ארצית רלוונטיים עבור מחפשי עבודה בהייטק מכל אזור גיאוגרפי בישראל.

למה כדאי לעבוד ב-Intel?

אינטל נחשבת לאחת החברות בהן תנאי העבודה הם הגבוהים והטובים ביותר בישראל: למעשה, בלא מעט שנים מבין האחרונות היא נבחרה כמקום העבודה מספר אחת, מהבחינה הזו. לא קשה למצוא לכך סיבות, ההופכות את המענה למודעת דרושים אינטל לרעיון מצוין כמעט בכל מקרה: זה מתחיל עם המשכורת הנאה בהחלט, כאשר הגידול הממוצע בה מדי שנה עומד על 4-5%. וזה עוד מבלי להזכיר את הבונוסים הגבוהים הניתנים בהתאם להישגי העובדים, או את אפיקי הקידום המגוונים לתפקידים בכירים בחברה בארץ או בחו"ל.
סביבת העבודה של אינטל דורשת אף היא אזכור, כאשר המדובר הוא בסביבת עבודה טכנולוגית וחדשנית, מהשורה הראשונה: מכאן, שעבודה באינטל מתגלמת בכל קנה מידה, עם הידיעה שניתן בדרך זו להשפיע על החיים של מיליונים רבים של אנשים, בכל רחבי העולם. החברה ידועה בכך שהיא הולכת לקראת העובדים שלה בשלל דרכים, כשבין היתר היא מציעה עבורם חבילות מגוונות של ימי חופשה, חוגים, קיטנות לילדיהם ועוד.
כמו כן, מדובר בחברת הייטק מהמצליחות בארץ ובעולם שדיווחה בשנה שעברה על רווח נקי בסף 1.99 מיליארד דולר.


 

למציאת משרות השמה בהייטק נוספות:

 
 

  בטח יעניין אותך גם                                                                                          

 למה לא כדאי להתפזר בחיפוש עבודה חיפוש עבודה בדיסקרטיות

 
 
 
 
 
קו''ח לכאן