נישה – השמה איכותית בתחומי הייטק, ביומד ופיננסים
 
 
המלץ לחבר:

דרושים בחברת HP

דרושים HP

"היולט פקארד" (Hewlett-Packard Company), הידועה יותר בתור "HP", היא אחת החברות הטכנולוגיות הבולטות בתעשיית ההייטק הבינלאומית. החברה מספקת פתרונות מגוונים בתחומי החומרה, תוכנה ושירותי מחשוב, דפוס (הן מדפסות והן מכונות דפוס), דימות ספרותי (מוצרים דוגמת סורק או מצלמה דיגיטלית) ועוד. מבחינה כלכלית, שווי השוק של חברת HP העולמית עומד על כ-5.5 מיליארד דולרים, סכום המציב אותה באחד המקומות הראשונים בתחום הטכנולוגיה העולמי. מה שחשוב להדגיש הוא שהחברה מהווה גם מקום עבודה נחשק, כאשר מענה למודעת דרושים HP מומלץ עקב מגוון רחב של סיבות.

 

חברת HP והמשרות שהיא מציעה

חברת HP נוסדה ב-1939 בקליפורניה, ארצות הברית, ופועלת מאז באינספור מדינות ברחבי העולם. בישראל, ממוקם מטה המכירות, השיווק, השירות והתמיכה בשרתים שלה באזור התעשייה של רעננה, בו מועסק מספר ראוי של עובדים. לצד אלה, ניתן לעבוד גם בחברות הבת ובחטיבות השונות של HP, ביניהן מעבדת המו''פ HP Labs בפארק הטכניון בחיפה, חטיבת הדפוס הדיגיטלי HP Indigo בנס ציונה ובקריית גת, חטיבת התוכנה ביהוד, חברת הבת EDS בהרצליה ועוד.

בכל אחד מהמרכזים האלה מוצעים תפקידים מגוונים הנוגעים לתחום ההיי טק הרחב, עבור סטודנטים, בוגרים ובעלי הכשרות מקצועיות בתחום. המשרות הן בתפקידי הנדסה, בקרת איכות, תכנות, פיתוח, טכנולוגיית מידע ועוד. שימו לב שחלק מהמשרות בחברה כוללות בתוכן פעילות במספר מרכזים של החברה, וכן שאפשרות הרילוקיישן קיימת גם קיימת – כיאה לחברה הפועלת בשדה המשחק הבינלאומי. יש לציין, לעומת זאת, את שינוי המדיניות בחברת HP  בשנים האחרונות, כאשר המדיניות הנוכחית דוגלת בהשבת העובדים אשר עושים זאת מהבית למשרדים. מכל אלה נובע בהכרח שסקירת מודעות דרושים ב-HP צריכה לקחת בחשבון את המקום הספציפי, או המקומות, דרכם מבוצעת העבודה.

 

מדוע כדאי לכם לעבוד בחברת HP?

HP נחשבת למקום עבודה נחשק לכל הדעות. סיבה מרכזית לכך היא התנאים האטרקטיביים שמקבלים העובדים: השכר המוצע בחברה גבוה מהמקובל בתחום ההייטק, כאשר מגוון אפיקי הקידום רחב בכל קנה מידה. בנוסף, העובדה היא שמדיניות התשלום הנפוצה בחברה כוללת שכר בסיס, אך לצד זה בונוסים גבוהים עבור עמידה ביעדים, עבודה ללא דופי ועוד. מכאן שהתפקיד המפורט ב-HP, או אפילו השכר (אם מצוין), ממש לא צפויים להיות האחרונים.

 

החברה ידועה גם בהטבות שהיא מספקת לעובדיה. תוכנית הפרישה מהחברה נחשבת לאחת המשתלמות בתחום, כאשר גם במהלך הקריירה זכאים העובדים למספר ראוי של ימי חופשה בתשלום. בנוסף, מציעה חברת HP ביטוח בריאות מסובסד, בתנאים אידיאליים עבורה העובדים. חברת HP, בהמשך לכך, מעמידה שורה ארוכה של אתגרים עבור אוכלוסיית העובדים שלה. כיאה לחברה בסדר הגודל הזה, העובדים לוקחים חלק בהליכים שעשויים לשנות את העולם הטכנולוגי שאנו מכירים כיום מן הקצה אל הקצה. הדבר מוסיף לתחושת השליחות של העובדים ומדרבן אותם לבצע את העבודה שלהם על הצד הטוב ביותר.

 

עבודה ב-HP לסטודנטים

HP מציעה מגוון ראוי של משרות עבור סטודנטים בתחומים הנוגעים לפעילות החברה. מודעות דרושים לעבודה ב-HP המיועדות לסטודנטים יציינו זאת לרוב באופן מודגש, כאשר המשרות מותאמות להם מבחינת היקף המשרה, היכולת לעבוד במשמרות או אפילו התאמה של מקום העבודה הספציפי לסטודנט (על פי מקום המגורים או הלימודים שלו). ניתן בהחלט לעבוד בחברה בשנים האחרונות של התארים, לצבור ניסיון, להתקדם לתפקידי מפתח או אפילו להרחיב את המשרה, עם תום הלימודים.

מידע נוסף

קבוצת נישה היא מהגדולות והותיקות שבין חברות ההשמה להייטק. מומלץ לחפש משרות גם בעמודים הבאים:
 
 

  בטח יעניין אותך גם                                                                                          

 למה לא כדאי להתפזר בחיפוש עבודה חיפוש עבודה בדיסקרטיות

 
 
 
 
 
קו''ח לכאן