נישה – השמה איכותית בתחומי הייטק, ביומד ופיננסים
 
 
המלץ לחבר:

דרושים אלביט מערכות

 

 

כאן מגינים על הבית

 

ממערכות חלל, מרחבי הסייבר ועד מעמקי הים, אלביט מערכות - מחברות ההייטק הביטחוני המובילות בעולם - מציגה בגאווה עולם של טכנולוגיות ישראליות מציתות דמיון ואינסוף הזדמנויות לעבודה עם משמעות עוד משנת 1967!

 

מה שהתחיל ממרכז מחקר ופיתוח בעצם לא הפסיק לרגע, עם התרחבות גלובלית אדירה ואינסוף פיתוחים חדשניים שנמכרים לכל העולם של מערכות הגנה, מודיעין ותקשורת אלקטרוניים במגוון תחומי סייבר, תקשוב, אוויר, יבשה וים. פרט מעניין הוא שהודות לטכנולוגיות הביטחוניות פורצות הדרך שלה, החלה החברה לעשות בהן שימוש גם בתחומים אזרחיים לחלוטין כמו ברפואה, הנדסה אזרחית, ונהיגה בטוחה.

 

באלביט מערכות מועסקים בגאווה כ-17,000 עובדים, כ-13,000 מתוכם בישראל שלאורך השנים יצרו תרומה ענקית לביטחון המדינה ומהווים חלק בלתי נפרד בפיתוח היכולות הדמיוניות שמגינות על המשפחות של כולנו. אגב, אם תהיתם כמה ענקית היא התרומה של אלביט מערכות לישראל, היא ענקית כמו 30 פרסי ביטחון בהם זו זכתה ובעוד עשרות פרסים יוקרתיים נוספים.

 

 

 

מקור עולמי מוביל של מערכות טכנולוגיות חדשניות בתחום הביטחוני והאזרחי

מעבר למשמעות המיוחדת בהגנה על הבית, אין ספק שהדבר הבולט ביותר באלביט מערכות הוא האתגר הטכנולוגי העצום, כזה שמאפשר למהנדסים ומהנדסות בכל הדרגים והתחומים, להיחשף ולהשפיע באופן די ייחודי על כל שלבי המחקר והפיתוח של מערכות החברה. בכל פרויקט חדש תמצאו את כל סוגי ההנדסות האפשריות כמו תוכנה, אלקטרוניקה, כימיה ומכונות, וכולן חייבות להשתלב אחת בשנייה בצורה הרמונית כדי לייצר מערכת אינטגרטיבית ללקוח (או "System of systems" כמו שבחברה אוהבים לקרוא לזה) היכן שזה לא יהיה ממוקם על הגלובוס.

 

אבל מלבד לחדשנות, לביטחון התעסוקתי, לפריסה גיאוגרפית רחבה ב-25 אתרים וליכולת להשפיע על הפרויקטים המשמעותיים ביותר בתעשיית ההייטק הביטחוני, אלביט מערכות היא מקום שיודע להציע אינסוף הזדמנויות להגשמה עצמית ופיתוח אישי. לזה, תוסיפו הזדמנויות קריירה רחבות עם יכולת להשפיע ולצמוח בתוך החברה, אפשרות למעבר מקצועי בין חטיבות, החלפת תחומי עיסוק ומיקומים גיאוגרפיים ותקבלו תמהיל ייחודי בנוף ההייטק הישראלי, כזה שכנראה לא תמצאו בשום מקום אחר.

 

משרות באלביט מערכות כדאי לחפש במודעות דרושים הייטק 

 

 

 

למציאת משרות השמה להייטק נוספות:

 

  בטח יעניין אותך גם                                                                                     

 למה לא כדאי להתפזר בחיפוש עבודה חיפוש עבודה בדיסקרטיות

 

 
 
 
 
 
קו''ח לכאן