נישה – השמה איכותית בתחומי הייטק, ביומד ופיננסים
 
 
המלץ לחבר:

דרושים בחברת Elbit

 

 

 

אלביט מערכות היא חברה ישראלית מובילה, העוסקת בתכנון וייצור טכנולוגיות מתקדמות, אלקטרוניות או אלקטרו-אופטיות, וזאת לצרכי שוק הביטחון והתעשיות הצבאיות ברחבי העולם.
בין המוצרים שהחברה אחראית להם ניתן למנות מל''טים, מערכות שליטה ובקרה, מערכות תקשורת, מערכות התראה, מערכות אבטחת מידע, מערכות קרקעיות, ימיות ומוטסות – והרשימה עוד ארוכה. בין מוצרי הדגל של החברה בולטים מערכת צבא יבשה דיגיטלי (צי''ד), מערכת בקרת הירי לטנק מרכבה סימן 4 "ברק זוהר", סדרת המל''טים "הרמס", סדרת המזל''טים "סקיילרק" ועוד. כל אלה מביאים לפעילות כלכלית בשיעור עצום, כאשר שווי השוק של אלביט עומד על יותר מ-12 מיליארד ש''ח (נכון לחודש יולי 2015), כשהרווח התפעולי שלה ב-2014 היה 247 מיליון דולרים. 

מודעות דרושים אלביט מוצעות במספר תחומים עיקריים, כאשר בין השאר דרושים אלביט עובדים בתחומים דוגמת הנדסה, מכונות ותעשייה, מדעים מדויקים, מחשוב ורשתות, תוכנה, אווירונאוטיקה, תעשייה וניהול, מודיעין וסייבר, אבטחה ועוד. מכאן, נובע בהכרח כי עבודה בחברה מעניינת אוכלוסיה מגוונת.ארוכה של סטודנטים, אקדמיים ואנשי מקצוע בכל הדרגות. 


הסניף המרכזי של אלביט ממוקם בפארק התעשייה מת''מ בחיפה, אם כי לחברה ולחברות הבת שלה משרדים בערים נוספות במרכז, בדרום ובצפון: נתניה, כרמיאל, רחובות, נס ציונה, פתח תקווה, חולון, שדרות ועוד. בנוסף, כשליש מבין כ-12,000 עובדי החברה מבצעים את עבודתם מעבר לים, כך שאפשרות הרילוקיישן קיימת גם קיימת בלא מעט תפקידים באלביט ובחברות הבת שלה, במדינות דוגמת ארצות הברית, ברזיל, בריטניה, אוסטרליה, הודו, גרמניה, הולנד, בלגיה, אוסטריה ואחרות.


למה כדאי לעבוד באלביט?

משרות דרושים אלביט מגלמות בתוכן מספר מעלות, שמסבירות את הביקוש הגבוה להן בקרב מחפשי העבודה. תחום הפעילות של החברה, כמובן, הוא מהחשובים ביותר שניתן להעלות על הדעת, מה שהופך כל משרה ומשרה בה למאתגרת. החברה מציעה סביבה בה אנשים יכולים לתרום מהכישורים שלהם להליכים המשפיעים על התמונה הביטחונית בישראל, כמו גם בעולם כולו.
אלביט ידועה בחברה אשר דוגלת בהעסקה ארוכת שנים של עובדיה, ולכן עבודה בה יכולה להתאים למי שמחפש יציבות תעסוקתית – אחד היעדים המרכזיים בשוק העבודה של היום. זאת ועוד, לחברה תוכנית ייחודית שתכליתה ניוד העובדים בין המחלקות השונות, אחת למספר שנים, וזאת במטרה "לרענן" אותם. העובדה שמדובר בגוף מוביל מבחינה כלכלית, עם שווי של מיליארדי דולרים, מעניקה שקט נפשי של ממש גם מפני פיטורים. דבר זה אינו מובן מאליו כלל בשוק התעסוקה של ישראל. כדאי לחפש במודעות דרושים הייטק – משרות באלביט
למציאת משרות השמה להייטק נוספות:

 

  בטח יעניין אותך גם                                                                                     

 למה לא כדאי להתפזר בחיפוש עבודה חיפוש עבודה בדיסקרטיות