נישה – השמה איכותית בתחומי הייטק, ביומד ופיננסים
 
 
המלץ לחבר:

דרושים בחברת אלתא

דרושים אלתא מערכות

כדי להבין מדוע משרות באלתא יכולות וצריכות לעניין אתם, חשוב לסקור את מאפייני החברה. אלתא, או בשמה המלא "אלתא מערכות בע''מ", היא חברה הנחשבת לאחת המובילות בעולם בכל הנוגע לתכנון ולייצור מערכות אלקטרוניות מבוססות מכ'''מ, תקשורת או לוחמה אלקטרוניקה – בעיקר עבור המגזר הצבאי. זוהי חברת בת של התעשייה האווירית לישראל, אשר אחד הפיתוחים המשמעותיים שלה הוא מערכת המכ''מ של כיפת ברזל. מעבר למערכת מצילת חיים זו, פיתחה החברה את מכ''ם בקרת האש של מערכות ההגנה כנגד טילי "חץ'' ("אורן ירוק") או טילי "חץ 3" ("אורן אדיר"), את המכ''ם "ר''ז" המאכן שיגורי רקטות ומחשב את מקום הפגיעה שלהן ועוד. החברה פועלת במגוון שווקים ברחבי העולם, כאשר החלק הארי של הרווחים שלה – כ-90%, למעשה - מקורו בייצוא מוצרים אל מעבר לים. זאת ועוד, החברה נמצאת במגמת צמיחה תמידית, עם לקוחות הפרושים ביותר מ-70 מדינות בכל רחבי הגלובוס. מבחינה כלכלית, הכנסות החברה בשנה נתונה מסתכמות בלא פחות מאשר כמיליארד דולרים.

בהקשר הנוכחי, אפשר לראות שחברת אלתא מהווה מקום התעסוקה כיום של למעלה מ-3,500 עובדים, בתפקידי תכנות, טכנאות, הנדסה, מידענות ועוד. אלה עובדים במטה החברה, הממוקם באשדוד, וכן בחמישה מפעלים שלה בכל רחבי הארץ.

 

למה כדאי לכם לעבוד באלתא?

בקרב רוב מחפשי העבודה בהייטק, עבודה באלתא נחשבת למועדפת עקב לא מעט סיבות, כפי שנמנה מיד. שליחת קורות חיים למודעת דרושים באלתא מומלצת ממספר סיבות: זה מתחיל עם העובדה שעבודה בחברה מאפשרת לקחת חלק בתהליכים ובפיתוחים שצפויים להשפיע על חייהם של מיליונים רבים. דומה כי אין שליחות גדולה יותר מאשר לפתח מוצר שמשפר את הבטיחות של כל אחד מתושבי ישראל, כמו גם משנה את חוקי המשחק בשדה הקרב. יעידו על כך הזכיות המרובות של החברה בפרסי ביטחון ישראל ובפרסים חשובים אחרים.

 

כמו כן, אלתא נחשבת לחברה המציעה הרבה מאד אפיקי קידום לעובדיה. השכר ההתחלתי בה במקצועות השונים נאה בהחלט, כאשר העובדים המוכשרים, המבצעים את עבודתם וזוכים לפרגון מוצאים עצמם מתקדמים בסולם הדרגות של החברה –החברה מציעה הכשרות מקצועיות רבות לצורך שינוי תעסוקתי בתוך החברה.

 

יתרונות העבודה באלתא עבור סטודנטים

אחוז משמעותי מבין אותן מודעות דרושים לעבודה באלתא מיועד לאוכלוסיית הסטודנטים, עבורם משרה בחברה מגלמת יתרונות חשובים. החברה מציעה גמישות של ממש, מה שמעניק לעובדים את היכולת לעבוד במשמרות, להתאים אותן למערכת השעות של הלימודים וכיוצא בזה. העובדה שהחברה מעניקה שירותי הסעות מאזורים שונים תורמת אף היא עבור הסטודנטים: לרבים מהם אין רכב פרטי, כאשר החיסכון בזמן משמעותי אף הוא בתקופה בחיים בה כל דקה חשובה.

 

יציבות כמילת מפתח

בעת סקירת מודעת דרושים, הרצון העיקרי הוא למשרה במקום יציב, שיאפשר עבודה לאורך זמן. משרות פנויות באלתא מקבלות יתרון מהבחינה הזו, שעה שמדובר בחברה "חזקה" מאד מבחינה כלכלית, אשר שמה הולך לפניה בעולם כולו: לראיה, את כל אחת מארבעים השנים האחרונות, אלתא סיימה ברווח פיננסי. עובדה זו מבטיחה יציבות תעסוקתית, מה שאינו מובן מאליו בשוק התעסוקתי של העת הנוכחית בישראל. 

מידע נוסף

קבוצת נישה היא מהגדולות והותיקות שבין חברות ההשמה להייטק. מומלץ לחפש משרות גם בעמודים הבאים:
 
 

  בטח יעניין אותך גם                                                                                          

 למה לא כדאי להתפזר בחיפוש עבודה חיפוש עבודה בדיסקרטיות

 
 
 
 
 
קו''ח לכאן