נישה – השמה איכותית בתחומי הייטק, ביומד ופיננסים
 

המלצת מועמד - שלומי ממודיעין
עדנה שלום רב,

שמי שלומי ואני לקוח מרוצה שעבר לאחרונה השמה מוצלחת בעזרתה של דקלה וסרשטיין וצוות המתאמות שעובד איתה. 

אני מניח שלרוב את מקבלת פניות בעיקר כאשר מישהו רוצה להביע את מורת רוחו מעניין כלשהוא אבל אני מבקש להכיר תודה ולציין לשבח את השירות המסור והאדיב של דקלה והצוות שלה.

הקשר הראשוני עם דקלה נוצר לפני כשנה כאשר עוד עבדתי כמתכנת ונפלה אצלי ההחלטה לעשות שינוי כיוון דרמטי בקריירה ולעבור לצד העסקי של תעשיית ההיי-טק.

היה לי ברור שזהו צעד מורכב שיהיו לו השלכות רבות ובינהן גם האתגר במציאת מקום שיתאים לי מבחינת הכישורים, העניין והיכולת להתפתח. 

בשנה האחרונה עברתי את התהליך המפרך שהיו בו עליות ומורדות כדי לבחור ולמצוא את המקום שבו אגשים את שאיפותיי. 

דקלה והמתאמות בצוות שלה - מור, עדי ורוני סייעו ועזרו בסבלנות אין קץ ודאגו לעדכן אותי בכל התפתחות ומשרה שמגיעה למערכת שלכן.

היו גם לא מעט שיחות עידוד וחיזוק לאורך התהליך הארוך ובעיקר לאחר תהליכי מיון וראיונות מוצלחים שלא הצליחו להבשיל לכדי חוזה.
זכורה לי יותר משיחה אחת עם דקלה בנוגע ללבטים שונים החל מניסוח קו\"ח ועד לבניית אסטרטגיה להמשך תהליך ההשמה. דקלה ידעה בתבונתה הרבה לכוון אותי, 

הן מנסיונה המקצועי והן מנסיונה האישי (ועל זה תעיד גם אשתי :)  )

הן בעבר והן עכשיו עבדתי עם חברות השמה נוספות ולכן אני יכול להשוות את אופן ההתנהלות ורמת המקצועיות בין חברות שונות. בכל המדדים החשובים של יחס אישי,

איכות המשרות, רמת הידע והמקצועיות של המתאמות ומידת ההערכה של המעסיקים למועמדים שנשלחים דרכם - חברת נישה מתעלה בעשרות מונים על המתחרות בזכות הצוות המסור והאיכותי.
בזכות דברים אלו אני ממליץ בחום לסטודנטים שלי שמסיימים את התואר לפנות אליכם כשהם מתחילים את תהליך בניית הקריירה שלהם וברור לי שכשארצה לעבור לשלב הבא בקריירה אפנה אליכם.

אשרייך שזכית במנהלת השמה כדקלה ובמתאמות כמור, רוני ועדי (וכל הצוות כי ייתכן מאוד ששכחתי בטעות מישהי).

שבוע טוב, הרבה טוב,
שלומי ג.

חזור »
 
banner
 
 
 
קו''ח לכאן