נישה – השמה איכותית בתחומי הייטק, ביומד ופיננסים
 

הצהרת נגישות

חשוב לנו להיות נגישים עבורכם!
חברת נישה הינה חברה ציבורית וותיקה במסגרתה פועלות בסינרגיה חטיבה משאבי האנוש העוסקת, בין היתר, בשילוב עובדים עם מוגבלויות בשוק העבודה, חטיבת האוכלוסיות המיוחדות, הפועלת לטיפול באוכלוסיות עם צרכים מיוחדים וחטיבת הסיעוד המעניקה שירותים מתוקף חוק סיעוד.
נגישות אתר אינטרנט
באתר זה בוצעו התאמות ושיפורים בהתאם להנחיות הנגישות בתקן הישראלי 5568- "קווים מנחים לנגישות תכנים באינטרנט"- לרמה AA.
תקן ישראלי זה, זהה למסמך הקווים המנחים של קונסורציום הרשת הכלל- עולמית (W3C), (WCAG) Web Content Accessibility Guidelines 2.0, מהדורה 2.0, מדצמבר 2008, (למעט השינויים והתוספות הלאומיים המצוינים בו) שאושר כתקן ישראלי בשינויים ובתוספות לאומיים.
מטרתנו הינה לשפר את אתר האינטרנט כך שיהיה זמין, נוח וידידותי לשימוש עבור אנשים עם מוגבלויות על סוגיהם השונים המתקשים בהפעלת המחשב והאינטרנט ובכך לאפשר לכלום לגלוש בנוחות ובמהירות וליהנות מהתכנים ומהשירותים שפותחו במיוחד עבור הלקוחות והגולשים.
יצוין, כי למרות מאמצינו להנגיש את כלל הדפים באתר, ייתכן כי יתגלו חלקים באתר (דפים, פונקציות מסוימות וכיו"ב) שאינם נגישים. מלאכת ההנגשה הינה תהליך מתמשך ומתפתח, ואנו שואפים לשפר את נגישות האתר להנאת כל לקוחותינו, כולל אנשים עם מוגבלות.
השימוש באתר

האתר הונגש בשיתוף פעולה עם חברת נגישות לעסקים בע"מ.
אנחנו תמיד נשמח ללמוד ולהשתפר. גולשים הנתקלים בבעיה מיוחדת באתר, או בקשיים בזמינות הגלישה, מוזמנים לפנות עם הצעות ובקשות אל רכזת הנגישות, בהתאם לפרטי ההתקשרות שלהלן:
הסדרי נגישות של בניין משרדי ההנהלה:
• הכתובת:איירפורט סיטי ערבה 1, קרית תעופה
• חניית נכים: חניה בהצגת תו נכה בחניון הבניין.
• דרכי גישה לבניין ומעברים רחבים - מוסדרים
• מעליות: יש
• שילוט והכוונה – קיימים

דרכי פניה לבקשות והצעות שיפור בנושא נגישות:

לתמיכה טכנית וסיוע נגישות (בשעות הפעילות):
רכז נגישות החברה: יעל אפק
דוא"ל: yaelaf@nisha.co.il
טלפון: 7725606- 077
שעות פעילות התמיכה: ימים א'-ה', בין השעות 9:00-16:00

למכתב המלא

 
 
 
 
קו''ח לכאן