נישה – השמה איכותית בתחומי הייטק, ביומד ופיננסים
 
 

אודות קבוצת נישה 

"קבוצת נישה" הינה חברת גיוס והשמה הגדולה והמובילה בישראל לתחומי ההייטק, ביוטק, קלינטק ופיננסים.

החברה מתמחה באיתור וחיבור מועמדים להזדמנויות חדשות ומאתגרות של אלפי חברות מובילות במשק הישראלי.

מידי שנה אנו מגשימים את חלום הקריירה לאלפי מועמדים בהתאם להעדפותיהם וכישוריהם בסוג המשרה, אופי החברה, 

רמות תנאי העבודה והשכר והמיקום גאוגרפי ומסייעים לחברות להעשיר ולהשביח את המשאב האנושי.

עשרות יועצי ההשמה המקצועיים של קבוצת נישה, שמחים להעניק מדי יום שירות אישי, דיסקרטי וסופר מקצועי לאורך כל התהליך.

החזון שלנו הוא ליצור חיבורים מושלמים בין שאיפות וחלומות של אנשים, לצמיחה ושגשוג של חברות וארגונים, 

תוך שמירה על מקצוענות, יעילות, חדשנות ויחס אישי.

 

We help people find dream jobs And help companies build dream teams

 

 

תחומי פעילות

'נישה הייטק' - מתמחה בתהליך גיוס איכותי של אנשי מקצוע ומנהלי מכירות בתחומים שונים של עולם ההייטק והמחשוב. ל'נישה הייטק' מוניטין רב המבוסס על איכות הסינון, ההבנה העמוקה של צרכי הלקוח ומהירות השירות בחברות טכנולוגיה מובילות ובסטארטאפים. נישה הייטק מטפלת בגיוס מהנדסי חומרה, מפתחי תוכנה, אנשי QA ואוטומציה, אלגרתמיים, מנהלי מוצר/פרויקטים, סיסטם ומכירות בדרגי הביניים.

לצפייה בעמוד משרות דרושים בהייטק

'נישה בכירים' - מובילה תהליכים דיסקרטיים לתפקידים של מקבלי החלטות בעולם ההייטק, העסקים והפיננסי. 'נישה בכירים' מתמקדת  בעבודה צמודה וופרסונלית עם משקיעים, יזמים, מנכ"לים וקרנות הון סיכון המגייסות לחברות הפורטפוליו שלהן.

'נישה מגזר ציבורי' -  מתנהלת מול מגוון גופים במגזר הציבורי והממשלתי ומלווה ועדות איתור לתפקידים בדרגי ביניים ובכירים על פי חוק חובת המכרזים. בהליכים אלו ניתן לשלב גם תהליך אקטיבי (Head Hunting) לאיתור מועמדים נוספים. 'נישה מגזר ציבורי' הינה ספק של רשות החברות הממשלתיות ומתנהלת מטעמם מול ועדות איתור בהליכי מנכ"לים/ות בחברות ממשלתיות.

'נישה ביומד' הדרישות המיוחדות בעולם הביוטק ומדעי החיים וכן הפרופיל הייחודי ,עסקי ואקדמי, של מקבלי ההחלטות, הפכו את 'נישה ביומד' ליחידת השמה מובילה המשמשת גם כגורם ייעוץ ממדרגה ראשונה. 'נישה ביומד' מספקת פתרון השמה כולל מדרגי ביניים ועד לתפקידים בכירים יותר בתחום מדעי החיים, מכשור רפואי, פארמה והרב-תחומי.

'נישה קלינטק'  - עוסקת באיתור מועמדים ייחודיים לעולמות התוכן הרלוונטים, תוך שימוש בקשרים ובידע הרב שצברנו עם השנים בעבודה עם סקטורים טכנולוגים אחרים. נישה קלינטק מסייעת בגיוס לתחומי ההנדסה, תשתיות ונדל"ן, טכנולוגיות ירוקות, סביבה, מים ואנרגיה

'נישה פיננסים ומטה' - מתמקדת בהשמה איכותית של תפקידי מטה ותפקידים פיננסיים, בעולם שוק ההון ובקרב חברות פרטיות  וציבוריות. ההבנה העמוקה של דרישות הלקוח, הקפדה על מקצועיות ושירות איכותי במרכז הפעילות של נישה מטה ופיננסים. 

לצפייה במשרות השמה פיננסים

'נישה שוק ההון' -  עובדת בשת"פ מלא עם בתי ההשקעות הגדולים והמובילים במשק, בנקים, חב' ביטוח וקרנות הון סיכון אשר נהנים כלקוחותיה של 'נישה שוק ההון' ממענה מידי על כל צרכי ההשמה שלהם  בעזרת הצוות המקצועי והמיומן של החברה.

לצפייה במשרות השמה שוק ההון

 'נישה קמעונאות ומוצרי צריכה' - מתמחה בגיוס מועמדים לחברות Consumer & Retail. ליחידה מאגר מתעדכן ואיכותי של מועמדים בתחומי המכירות והשיווק (שוק מקומי ובינלאומי), בכירים, מטה ופיננסים, אדמיניסטרציה ומשאבי אנוש, תפעול והנדסה.

 'נישה פרו' - מנהלת פעילות יועצי אאוטסורסינג - מאפשרת להעסיק עובדים במיקור חוץ -מסגרת עלות-מעביד של נישה לתקופות גמישות. 

 
 

 
banner
 
 
 
קו''ח לכאן